Help for English

Miscellaneous Upper-Intermediate Test #1

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Intermediate Test 1

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 15 lety

Tedy s tou krví u 14 jsem váhal mezi thick a boil, ale thick (jako naše tuhla mi krev v žilách) je když jsem vystrašený, ne naštvaný. Používá se vůbec MAKE SOMEONE'S BLO­OD THICK?

Re:

Ne, anglický idiom, který se používá ve významu ‚tuhla krev v žilách‘ je:
MAKE sb's BLOOD FREEZE nebo MAKE sb's BLOOD RUN COLD.

Re: Re:

Díky moc

Should

Ahojky, chtela bych se zeptat na neco trochu mimo.
Cetla jsem clanek tykajici se SHOULD, MIHGT atd, jak se v aj rekne:Mela si s nama na tu party jit,byla skvela.
Nebo: Mel to byt hezky vecer,ale nedopadl podle jejich predstav.jde mi o ten minuly cas v should.Clanek jsem procitala,teo­reticky ho chapu,ale kdyz to mam pouzivat,tak nejak hned nevim kdy co je.Asi si to potrebuju precist jeste parkrat:) Dekuju Moc,papa Gabca

60%..no po trech mesicich v Anglii nic moc teda.. :-(

Re: sad score

Taky 13. U sedmičky jsem zazmatkoval, kdybych si to pořádně přečetl, tak bych to měl o.k. Ale i tak jsem s 87 prc. docela spokojený.

Re:

cunnilingus

:-) mohlo to býti lepší ale pořád jsem celkem spokojenáá, 4 chyby a zase o kousek chytřejší

Jedna jediná chybička jinak mám 93%! :)dík za test

93% – not bad…just hope I am ready for tomorrow´s test Mr. Vit 8-)

Já jsem snad neponaučitelný a nenaučitelný…

Překlep

SLIPPED MY MIND „zanmená“, že jsem na to úplně zapomněl, úplně mi to vypadlo. ⇒ znamená

Ach jo…už mm za sebou 7 (nebo snad 8) let studia a test jen 53%.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.