Help for English

Irregular Verbs: TEST (elementary #1)

Komentáře k článku: Irregular Verbs: TEST (elementary 1)

 

100 %, yaay :)

Do jednicky jsem dala „was given“ misto „got“, ale jinak taky ok ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka B. vložený před 14 lety

Do jednicky jsem dala „was given“ misto „got“, ale jinak taky ok ;)

Re:

No jo, ale toto je úroveň elementary. Přiznám se, že mě ani nenapadlo, že si někdo bude ‚komplikovat život‘ trpným rodem :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re:

No jo, ale toto je úroveň elementary. Přiznám se, že mě ani nenapadlo, že si někdo bude ‚komplikovat život‘ trpným rodem :-)

Re: Re:

Me to proste v tu chvili nenapadlo jednoduse… Ale je to jasne- 10 vynechavek, 10 slovicek v nabidce, takze tam proste v tomhle pripade melo byt „got“:)

Only Jack knows

Ja som dal v 9. knows. Nebolo mi jasne ci knew alebo knows. Inak OK :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mato37 vložený před 14 lety

Only Jack knows

Ja som dal v 9. knows. Nebolo mi jasne ci knew alebo knows. Inak OK :-)

Re: Only Jack knows

Tak já tam přidám ‚yesterday‘ :-)

super, 100 % :-D Mám ohromnou radost

také tak – 100% spatra bez přemýšlení :-)

spletla jsem drank, drunk – dělá mi to furt problém i když už bych to měla zvládat levou zadní :-( ostuda

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 14 lety

spletla jsem drank, drunk – dělá mi to furt problém i když už bych to měla zvládat levou zadní :-( ostuda

Re:

Taky se mi tento typ nepravidelných sloves pletl, pomohlo mi že A v drank je v abecedě dřív než U v drunk, a když se píše A tak se vyslovuje něco jiného (AE), takže A zbude na třetí tvar. Dnes to už mám chválabohu zažitý, testík jsem dal celkem v poho na 100%.

taky 100%, nepravidelná slovesa mi jdou, kdyby to tak bylo s celou gramatikou :-D

:-) hezké povzbuzení

90 % no nic moc :?

100% 8-) :-D :-D 8-)

100% :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.