Help for English

Cvičení: Základní osobní otázky a odpovědi

Komentáře k článku: Cvičení: Základní osobní otázky a odpovědi

 

na 100%. tesim sa, len dufam, ze to tak pojde dalej :). naozaj velmi dobre stranky a aj softik. slovicka sa mi ucia jednoduchsie a je to aj efektivnejsie

juhuu 100% :-D

100% paráda na začátku mého studia..:-)

Že by konečně?

Jsem notorický začátečník. Nutí mě situace, nemohu sehnat solidní práci – neznám anglinu. Tento web mě zaujal a …jen tak jsem si udělal testík … 100%! Jsem odhodlaný mít lepší práci, umět anglinu. 8-) :idea: :-D

This website is super.

taky 100%

dobrý den chci reagovat a zeptet se na následující. proč je v testu na otázku How are you? Fine,thank you. Myslela jsem že se odpovídá formálně How are you stejně děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kudrlinkas vložený před 14 lety

dobrý den chci reagovat a zeptet se na následující. proč je v testu na otázku How are you? Fine,thank you. Myslela jsem že se odpovídá formálně How are you stejně děkuji

Re:

Ne, to si asi pletete s HOW DO YOU DO. To je formální fráze při přestavování, ne otázka na to, jak se člověk má. Na tu se odpovídá HOD DO YOU DO stejně.

Dobré

:-D opět za sto :-D Jsem spokojená. Prosím více podobných testů.

Konečně :)

Tak konečně chvilková radost ze stovky, díky za další cvičení. :-D

:-D
za 100 :-D
s angličtinou jsem začla v říjnu, tak doufám, že z toho něco bude :-)

kdyby slo vsechno takhle hladce, bylo by to super :)

ucime se s devitiletou dcerou oba jsme zacatnici a mema to za 100%

:-) super, zvládla jsem to …velká radost.

vše dobře :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.