Help for English

Oxford Wordpower Dictionary

Komentáře k článku: Oxford Wordpower Dictionary

 

Key to exercises

Dobrý den, děkuji za perfektní tip. Včera jsem si koupila Wordpower Dictionary a jsem opravdu nadšená. V této souvislosti bych Vás chtěla poprosit o radu. Součástí balení je i Oxford Wordpower Trainer, ve kterém je uvedeno, že klíč ke cvičením je na webových stránkách oup. Bohužel jsem tam žádný klíč nikde nenašla (nebo se stále v angličtině neorientuji :? ), tak bych chtěla poprosit, jestli někdo z Vás má lepší zkušenost a je lepší detektiv než já :-). Předem děuji za případnou odpověď a přeji pěkný den všem.

Dobrý deň,
Som začiatočníčka a neviem sa rozhodnúť aký slovník by bol pre mňa najvhodnejší. Za radu veľmi pekne ďakujem.

Tak jsem si k Essential pořídila i Wordpower a naprostá spokojenost ☺ ctu knížky v aj, což je složitější angličtina a co nenajdou v essential je zarucene ve worpower,paráda, jen už je to trochu složitěji vysvětleny, takže kolikrát hledám slovicko z vysvetleni významu jinyho slova

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.