Help for English

Soutěž o anglické čaje - vyhodnocení

Komentáře k článku: Soutěž o anglické čaje - vyhodnocení

 

gratuluji! jsou to krásné ceny! :-)

Já taky nevyhrála :-(, ale možná by stálo za to, dodatečně vyhodnotit nejkuriozivnější odpověď na otáku č. 10 :-) – pak bych přece jenom měla větší šanci na výhru :-D. Ale i bez toho to bylo bezva. Díky!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucie.cz vložený před 13 lety

Já taky nevyhrála :-(, ale možná by stálo za to, dodatečně vyhodnotit nejkuriozivnější odpověď na otáku č. 10 :-) – pak bych přece jenom měla větší šanci na výhru :-D. Ale i bez toho to bylo bezva. Díky!

Re:

Vy jste tam měla Tony Bennet, jako mnoho dalších. Pak byl občas Peter Pan (ani nevím, kde ho soutěžící našli).
No a pak už nevím, jestli tam byly nějaké další ‚nápady‘:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re:

Vy jste tam měla Tony Bennet, jako mnoho dalších. Pak byl občas Peter Pan (ani nevím, kde ho soutěžící našli).
No a pak už nevím, jestli tam byly nějaké další ‚nápady‘:-)

Re:

…přesně tak a jako „bonus“ Kladno :-)))

Já jsem zase na otázku:
„Who invented tea“ odpověděl, že to byli Číňané (no, trošku víc opisem), tak nevím jestli mi to bylo uznáno – ale to je jedno. Každopádně prima soutěž :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re:

Vy jste tam měla Tony Bennet, jako mnoho dalších. Pak byl občas Peter Pan (ani nevím, kde ho soutěžící našli).
No a pak už nevím, jestli tam byly nějaké další ‚nápady‘:-)

Re: Re:

Petr Pan byl na plechové dóze.

Já dal ve 13. taky Číňany…
Každopádně moc prima soutěž !!!
Gratuluji výhercům! Ať vám čaju dloho vydrží…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 13 lety

Já dal ve 13. taky Číňany…
Každopádně moc prima soutěž !!!
Gratuluji výhercům! Ať vám čaju dloho vydrží…

Re:

čejE
dloUho
:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 13 lety

Re:

čejE
dloUho
:-)

Re: Re:

čAjE
:-D :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re:

Vy jste tam měla Tony Bennet, jako mnoho dalších. Pak byl občas Peter Pan (ani nevím, kde ho soutěžící našli).
No a pak už nevím, jestli tam byly nějaké další ‚nápady‘:-)

Re: Re:

tak to potom na moj kebab by asi nikto nemal :-D mala som to tam predsa len dat :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 13 lety

Re: Re:

čAjE
:-D :-D :-D

Re: Re: Re:

No, u mě by moc dlouho nevydržely :-)

gratuluji

Gratuluji vsem vyhercum a zaroven dekuji panu Svozilkovi za vybornou soutez.
Otazka c.7 me dostala.Hledal jsem narodnost :oops:

evien.b : buď v klidu, já tam měl taky nejdřív ten kebab… :-D Kliknul jsem na něj a on byl značky Mission.. Pak jsem našel že fy Mission sídlí v Irving 75038 Texas USA :-D Jenže ke kebabu mi nějak nepasovalo pořád označení character – což bývá nejčastěji postava – role (divadlo film..) Ale pak jsem zjistil že charackter může být i emblém – znak a ten už byl na talířku :-) No a Kladno bylo už jen přírozeným vyústěním.. :-D
Že mám jít na web čaje a né dovozce mne jaksi nenapadlo.. myslím že se tomu říká „pláčete krásně, ale na špatném hrobě“ NJ jdu si dát Bechera, to je taky dobrý pití… :-D

Blahopřání vítězům, čest nám poraženým. :-) Každopádně to byla moc zajímavá soutěž. Jen tak dál. ;-)

Blahopřeju všem šťastným výhercům. Soutěž byla prima a evidentně se „trefila do černého“ soudě podle počtu soutěžících i ohlasů. :-) Tak se přimlouvám za další kolo! :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.