Help for English

FAMILY TREE (pomůcka)

Komentáře k článku: FAMILY TREE (pomůcka)

 

praise

Good job!

generač.posun

Jako vždy super pomůcka.Díky moc. Jenom navrhuju generační posun obrázků. Když si představím, že rodičům dnešních 10–12ti letých dětí je kolem 35ti let, tak mi ten obr. tatínka spíš připomíná dědečka. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 13 lety

generač.posun

Jako vždy super pomůcka.Díky moc. Jenom navrhuju generační posun obrázků. Když si představím, že rodičům dnešních 10–12ti letých dětí je kolem 35ti let, tak mi ten obr. tatínka spíš připomíná dědečka. :-D

Re: generač.posun

No ale ty děti taky už nejsou nejmladší. Rozhodně jim není 10–12 :-) Jde o ten obrázek. No a taťka je prostě plešatý, s tím se nedá nic dělat.

Věřte mi, že kdybych měl na výběr z nepřeberného množství modrých kostiček, možná bych volil jinak, ale myslím, že tohle je ok. Jde hlavně o ta slovíčka přece… :-)

ochooo, další úžasná pomůcka! já být učitelkou… :-)

jj. Jde fakt hlavně o slovíčka. Obrázky zase docela pobaví. Už slyším děti! Určitě se budou bezva bavit a o to jde. "Bavit se = učit se. Jdu tisknout. Díky :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: generač.posun

No ale ty děti taky už nejsou nejmladší. Rozhodně jim není 10–12 :-) Jde o ten obrázek. No a taťka je prostě plešatý, s tím se nedá nic dělat.

Věřte mi, že kdybych měl na výběr z nepřeberného množství modrých kostiček, možná bych volil jinak, ale myslím, že tohle je ok. Jde hlavně o ta slovíčka přece… :-)

Re: Re: generač.posun

Našemu movému sousedovi je 35, jeho dětem 1 a 4 roky a je plešatý, můj otec když ho prvně viděl tak si myslel, že je mu 50. :-) Já si myslím, že pro děti rozhodně nebude tohle matoucí. To by pak Svóza taky mohl otce škrtnout a nahradit ho stepfather, to je pro hodně dětí také naprosto běžný model rodiny. ;-)

děkuju

děkuju za další moc pěknou záložku, zvažuju, že konečně koupím barevnou tiskárnu, aby to trochu vyniklo

Jako vždy super pomůcka

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.