Help for English

Seabase Delta (download)

Komentáře k článku: Seabase Delta (download)

 

soutěž

nebyla na tuhle hru v říjnu a listopadu soutěž? nemůžu najít vyhodnocení :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 13 lety

soutěž

nebyla na tuhle hru v říjnu a listopadu soutěž? nemůžu najít vyhodnocení :-)

Re: soutěž

V sekci zábava.

LINUX

Verze pro linux Ubuntu by nebyla ?

prosím vás potřeboval bych poradit co znamená tato věta: ‚Clunk click or you‘re sure to be sick!' nemohu na to přijít.

Je možné nějakým způsobem spustit SEABASE DELTA ve Windows 10. Museli jsme si je na pracovní počítače všichni nainstalovat a hra při spuštění hlásí stále nějakou chybu. Děkuji za odpověď. Hana Hruškoá

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Haničkah vložený před 7 lety

Je možné nějakým způsobem spustit SEABASE DELTA ve Windows 10. Museli jsme si je na pracovní počítače všichni nainstalovat a hra při spuštění hlásí stále nějakou chybu. Děkuji za odpověď. Hana Hruškoá

Neměla by být žádná chyba, program by měl jít spustit i na Win10. Jaké je chybové hlášení?

Dobrý deň, mne nejde spustiť ani na Windows 7. Hlási mi chybu : Run-time error 339, Component richtx32.ocx or one of its depedencies not correctly registered, a file is missing or invalid. Dá sa s tým niečo robiť ? Ďakujem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stanislava vložený před 7 lety

Dobrý deň, mne nejde spustiť ani na Windows 7. Hlási mi chybu : Run-time error 339, Component richtx32.ocx or one of its depedencies not correctly registered, a file is missing or invalid. Dá sa s tým niečo robiť ? Ďakujem.

Asi windowsu chybí soubor richtx32.ocx. Měl by být součástí instalovaného balíčku, ale pokud ho windows nezaregistruje, je potřeba si ho do složk System vložit ručně.

Nebo se podívejte, co s touto chybou dělat na fórech, např. zde:

http://www.winhelponline.com/…g-a-program/

nebo

https://answers.microsoft.com/…10d0e6d13232?…

ďakujem, ale nepodarilo sa mi to vyriešiť :(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stanislava vložený před 6 lety

ďakujem, ale nepodarilo sa mi to vyriešiť :(

To je mi líto. Ostatní naše hry jste zkoušela? Hází Vám počítač stejnou chybu?

Ano aj hra Legend of Apache mi robí to isté. A systém mi nedovolí vložiť ten súbor.

Chyba je jednoduše v tom, že Vám počítač z nějakého důvodu nechce pracovat s tím souborem .ocx. Je to systémový soubor, takže je možné, že to běžnému uživateli nechce dovolit. Máte na počítači administrátorská práva? Pokud ano, je možné hru spustit “jako správce”? (na exe soubor s hrou se klikne pravým tlačítkem myši a zvolí se “spustit jko správce”, i když zde asi záleží na windows, které používáte.

Zkusila jsem dvakrát kliknout na neznámé slovo. Pozadí slova se zabarvilo (do krémova) a u šipky myši se objevil otazník, který s myší putuje. Ale žádný překlad toho slova jsem takto nezjistila. Zkoušela jsem kliknout na dictionary. Program však nereagoval. Co dělám blbě?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před 5 měsíci

Zkusila jsem dvakrát kliknout na neznámé slovo. Pozadí slova se zabarvilo (do krémova) a u šipky myši se objevil otazník, který s myší putuje. Ale žádný překlad toho slova jsem takto nezjistila. Zkoušela jsem kliknout na dictionary. Program však nereagoval. Co dělám blbě?

Ta hra spolupracovala s našimi starými produkty Language Lab nebo Word Manager. Ty už bohužel nepodporujeme, takže slovník ve hře nefunguje.

Škoda, že hra zabírá celou obrazovku a nejde na chvíli stáhnout na lištu, abych mohla použít svůj slovník, který mám stažený v počítači. Nešlo by to nějak vyřešit, aby lidi mohli používat svoje či online slovníky, když ten ve hře už nefunguje?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.