Help for English

Soutěž o anglické čaje

Komentáře k článku: Soutěž o anglické čaje

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: 7 ot.

Jo jo, máte vše dobře a budete ve všech kolech losování. :-)

Soutěžících je v tuto chvíli 244 :-)

Re: Re: 7 ot.

Páni, tak to je vážně hodně, tolik lidí tu nesoutěží ani o DVD. Jsem vážně překvapená!!!

Hurá vyhrál jsem… Já jsem to vážně vůbec nečekal… jsem dojat… nevím co říct… všem moc děkuji.. rodičům, sourozencům, svému pejskovi, autorovi.. Pánu Bohu… Moc Vás všechny miluji…

(To já jenom trénuji děkovací projev alá předávání Oskarů… a taky Vás připravuji na realitu, aby jste pak nebyli tak zklamaní…) :-D :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 13 lety

Hurá vyhrál jsem… Já jsem to vážně vůbec nečekal… jsem dojat… nevím co říct… všem moc děkuji.. rodičům, sourozencům, svému pejskovi, autorovi.. Pánu Bohu… Moc Vás všechny miluji…

(To já jenom trénuji děkovací projev alá předávání Oskarů… a taky Vás připravuji na realitu, aby jste pak nebyli tak zklamaní…) :-D :-D :-D

Re:

toto by malo byt trestne :-D Ja som to tu potom cele 2× presla, ze ked je uz vyherca, musia byt aj odpovede :-D A nikde nic, ziadne odpovede :-D aaaa

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Pavla M
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: 7 ot.

Jo jo, máte vše dobře a budete ve všech kolech losování. :-)

Soutěžících je v tuto chvíli 244 :-)

Re: Re: 7 ot.

Pořád lepší pravděpodobnost než ve Sportce ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evien.b vložený před 13 lety

Re:

toto by malo byt trestne :-D Ja som to tu potom cele 2× presla, ze ked je uz vyherca, musia byt aj odpovede :-D A nikde nic, ziadne odpovede :-D aaaa

Re: Re:

Já už jsem taky hledala, jestli nemám aspoň 3. místo :-) :-) Tos nás teda nachytal :-D :-D

je to super vubec toho nelituju a sem ráda že sem se sem přihlásila :-) :-) :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.