Help for English

Soutěž o anglické čaje

Komentáře k článku: Soutěž o anglické čaje

 

Já jsem „čajový“, takže se určitě zúčastním :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 13 lety

Já jsem „čajový“, takže se určitě zúčastním :-)

Re:

Taky tak. Ale kdyby byla někdy i kávová soutěž, bylo by to ještě lepší.

jeej :-)

krasne ceny krasna sutaz … snad natrafim aj na spravne odpovede :-)

bami

Tady je to prostě super. Ještě jsem ani nestačila být pořádně smutná, že jsem nevyhrála v BINGU a už se zas můžu těšit, že vyhraju… teď třeba čaj :-)

jé, to je super :) doufám, že neprošvihnu začátek, jak se mi teďka často děje :D

Skvělá zpráva

Tak to je soutěž dle mého gusta. Za zkoušku mi to určitě stojí.

Určitě se zúčastním. Anglických čajů jsem v životě ani moc neměl. Líbí se mi taky pravidla soutěže.

ceny stojí za to

Od Clippera jsme měli moc dobrý bílý čaj, Typhoo mám taky vyzkoušené a ani LFHC bych nepohrdla…to přece musím aspoň zkusit :-)

skvele ceny

Jdu do toho

Tea…Yeah!!!

Jéé, já jsem milovnice čajů (i kávy), takže se moc těším !!! :-D

To vypadá lákavě

Souhlasím s bami :-) Je to tu fakt prima, jen skončí jedna soutěž, už je tu druhá, ještě originálnější. Už se moc těším!

Romane jsi jednička. :-) Doufám, že vyhraju jinak tě budu muset zase vyluxovat poličku s čaji ;-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

Romane jsi jednička. :-) Doufám, že vyhraju jinak tě budu muset zase vyluxovat poličku s čaji ;-).

Re:

To nemohu zaručit :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re:

To nemohu zaručit :-)

Re: Re:

To já vím, že jsi čestný. Proto tě taky máme rádi :-). Ale to, že tě vyluxuju poličku já zaručit můžu :-D. To máš radost, viď. :-D Ale s tou soutěží si mě udělal radost. :-)

Super, i když čaj nepiju, v soutěži nesmím chybět.
Co takhle pivní soutěž? :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.