Help for English

Soutěž o anglické čaje

Komentáře k článku: Soutěž o anglické čaje

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Super, i když čaj nepiju, v soutěži nesmím chybět.
Co takhle pivní soutěž? :-D

Re:

Taky zajímavý nápad, jenže u nás je anglické pivo docela špatně dostupné.:-)

hmm,hmm…miluju Earl Grey, z čehož vyplývá, že mi nesmí uniknout žádná otázka :-D :-D

Čajíček ;)

Čaj mám ráda, takže se určitě zúčastním :)

Hmm po dlouhé době se do soutěže určitě zapojím. Na zimu by přišla vhod zásoba čajíků:-)

Vzdejte to rovnou, nemáte šanci vyhraji JÁ. Přece se nebudete týden patlat s něčím zbytečně :-D :-D :-D

(Je potřeba začít předem a psychologicky… )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 13 lety

Vzdejte to rovnou, nemáte šanci vyhraji JÁ. Přece se nebudete týden patlat s něčím zbytečně :-D :-D :-D

(Je potřeba začít předem a psychologicky… )

Re:

Tady ti psychologie nepomůže :)

tak tentokrát se snad opravdu zúčastním se vším všudy! moc hezkááá soutěž! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 13 lety

tak tentokrát se snad opravdu zúčastním se vším všudy! moc hezkááá soutěž! :-)

Re:

Se vším všudy? Jakože i s výhrou? Jestli ty už si tady náhodou někdy v nějaké soutěži nevyhrála…? :-D

Zimné zásoby tekutín

Po tejto súťaži niekomu dehydratácia isto nebude hroziť :-D Len neviem, či by som dala prvú cenu na prvé miesto :-D

Jee, tak Joey mi nevyšel tak třeba vyjde tuto … čaje miluju! S těmito značkami zkušenosti nemám, kupuji jen klasické čaje z obchodů a reklam :D :D takže by to bylo zase něco nového …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evien.b vložený před 13 lety

Zimné zásoby tekutín

Po tejto súťaži niekomu dehydratácia isto nebude hroziť :-D Len neviem, či by som dala prvú cenu na prvé miesto :-D

Re: Zimné zásoby tekutín

Je to rozděleno podle ceny kdybyste je kupovali :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od RachelKaren vložený před 13 lety

Jee, tak Joey mi nevyšel tak třeba vyjde tuto … čaje miluju! S těmito značkami zkušenosti nemám, kupuji jen klasické čaje z obchodů a reklam :D :D takže by to bylo zase něco nového …

Re:

Čaje jsou rozhodně vynikající. Můžu doporučit :-)
Řekl bych, že trochu jiná třída než ‚běžný‘ čaj :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: Zimné zásoby tekutín

Je to rozděleno podle ceny kdybyste je kupovali :-)

Re: Re: Zimné zásoby tekutín

Tak som to neskúmala – som si istá, že sú skvelé všetky! :) Akurát tie farebné obaly viac berú oko :-D Možno je to prízemné, ale reklamné fígle majú svoju silu :-P Koniec koncov, ich cena nie je až tak podstatná. Ide o tú súťaž ako takú, zábavu, o to, že to tu žije :-) Ako sa hovorí – najlepšie vecí sú zadarmo! :-D Aspoň je jasné, prečo HFE je zriadená v duchu filozofie „for free“ :-D

Stáhla jsem si první dvě otázky, vyhledala a zapsala odpovědi a dozvěděla se zase něco nového… a až tu dojdu zase nějaký den večer, budu se divit,kde je třetí a čtvrtá otázka:) Posledně jsem tak skončila u soutěže s Prison Break:) Sama jsem se vyřadila už druhý den, kdy jsem si zapomněla zapsat otázku… Ale soutěž je nápaditá, super nápad. Potěší oko každého soutěžícího.

odpovědi celými větami jako ve škole nebo stačí např. pouze jméno? :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.