Help for English

Soutěž o anglické čaje

Komentáře k článku: Soutěž o anglické čaje

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MattoniLover vložený před 14 lety

odpovědi celými větami jako ve škole nebo stačí např. pouze jméno? :-)

Re:

Inak toto by aj mňa zaujímalo – teda skôr ako moc „bohaté“ tie odpovede majú byť. Ale hádam nie ako celé eseje. :-) Kto by to potom čítal :-D A rátajú sa aj chyby? :-D Myslím tie gramatické – brr.

Re:

V této soutěži nemusíte mít všchny odpovědi. Viz pravidla.

Re: Re:

Odpovědi pošte krátké. Gramatické chyby se nepočítají.

Re: Re:

To věřím :) mám sice své oblíbené zelené čaje (příchutě opuncia, echinacea apod.) ale nad novými vůněmi a příchutěmi rozhodně nos neohrnu :) před zimou skutečně dobrý výběr soutěžních cen :)

Re:

:) psychologie má trošku opačný účinek, než by asi bylo žádáno :) aspoň ve mně to vzbuzuje pocit konkurenceschop­nosti a naprosto nepřekonatelného sebevědomí, že to prostě vyhraju já (aspoň jednu z cen) :D

Po dlhom čase to skúsim – mám rád čaj

Snáď budem úspešný. A ak nie, dozviem sa niečo viac o téme čaj. Určite každému, čo sa zapojí to dá niečo … . Hoci lepšie by bolo popíjať lahodný čaj pri surfovaní po stránke HFE.
Ste SUPER !!! /dúfam, že to zohľadníte pri žrebovaní :-D /

Tak po menší pauze jsem se opět dostala na hfe a hned taková perfektní soutěž. Je pravda, že čaje London herb jsou vynikající. Jednou jsem dostala s narozeninám krabičku čajů, která je zde uvedena jako třetí cena, a byla naprosto úžasná :-D

wow vypadá to lákavě :)

Proč?

Nechápu proč se musely mazat první dvě otázky a nenechaly se :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od henrymaster vložený před 14 lety

Proč?

Nechápu proč se musely mazat první dvě otázky a nenechaly se :?

Re: Proč?

To je vždy princip našich soutěží. Dneska v noci zmizí otázka 3 a 4 a objeví se 5 a 6.

Otázka 5 a 6

Chtěla bych se zeptat na zpřesnění otázek 5 a 6. Ono totiž dost záleží i na druhu a způsobu podávání, takže nevím, jakou mám vybrat odpověď :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od funny-filing vložený před 14 lety

Otázka 5 a 6

Chtěla bych se zeptat na zpřesnění otázek 5 a 6. Ono totiž dost záleží i na druhu a způsobu podávání, takže nevím, jakou mám vybrat odpověď :-D

Re: Otázka 5 a 6

Doporučuji to ‚zprůměrovat‘, ale jako správnou odpověď nemám jen jedno číslo. Budu uznávat stupně v určitém rozmezí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od funny-filing vložený před 14 lety

Otázka 5 a 6

Chtěla bych se zeptat na zpřesnění otázek 5 a 6. Ono totiž dost záleží i na druhu a způsobu podávání, takže nevím, jakou mám vybrat odpověď :-D

Re: Otázka 5 a 6

Tak tak, jako čajový analfabet hledám vše na internetu a už na otázku číslo 3 jsem našla více jak jednu odpověď. Na otázky číslo 5 a 6 jsem těch odpovědí našla poměrně hodně. Jak se pak bude rozhodovat, která odpověď je správně a která špatně? Stačilo by, kdybychom k odpovědi přidali source, kde jsme tu odpověď našli?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od funny-filing vložený před 14 lety

Otázka 5 a 6

Chtěla bych se zeptat na zpřesnění otázek 5 a 6. Ono totiž dost záleží i na druhu a způsobu podávání, takže nevím, jakou mám vybrat odpověď :-D

Re: Otázka 5 a 6

Obecně bych se ale příkláněl k přípravě běžné v domácnosti, tedy konvice, voda, šálek/konvička :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od crazyflower vložený před 14 lety

Re: Otázka 5 a 6

Tak tak, jako čajový analfabet hledám vše na internetu a už na otázku číslo 3 jsem našla více jak jednu odpověď. Na otázky číslo 5 a 6 jsem těch odpovědí našla poměrně hodně. Jak se pak bude rozhodovat, která odpověď je správně a která špatně? Stačilo by, kdybychom k odpovědi přidali source, kde jsme tu odpověď našli?

Re: Re: Otázka 5 a 6

Zdroj mi nepište, vím že na internetu je mnoho odpovědí, proto mám tady „od… do…“, kam se musíte u obou ‚trefit‘ :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.