Help for English

O našem slovníku

Komentáře k článku: O našem slovníku

 

Návrh

Jen takový návrh. Nešlo by při učení nebo zkoušení Irregular Verbs zkoušet všechny tvary. Docela bych to uvítal. Nebo jestli to je možné tak napovězte kde. Dík

Odkaz na příspěvek Příspěvek od frissta vložený před 17 lety

Návrh

Jen takový návrh. Nešlo by při učení nebo zkoušení Irregular Verbs zkoušet všechny tvary. Docela bych to uvítal. Nebo jestli to je možné tak napovězte kde. Dík

Re: Návrh

To zatím možné není. Slovíčka jsou pouze přejatá z programu Language Lab, který samozřejmě funkci zkoušení nepravidelných sloves nabízí. Časem tuto fci ale jistě spustíme i zdarma online.

aktuálnost slovníku LL

Dobrý den, myslel jsem, že to děláte tak, že první slovíčka dáte do tohoto online slovníku a potom je při dalším updatu LL do něj importujete.

Jak je ale teda možné, že slovník v LL těch slovíček obsahuje o 700 víc, než samotný slovník na webu?

Nebo je to naopak a první je dáváte do LL a pak až sem?

Pokud ano, tak mi zase vysvětlete, jak je možné, že tady to zná slovíčko whereas a slovník LL ne. :)

Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

aktuálnost slovníku LL

Dobrý den, myslel jsem, že to děláte tak, že první slovíčka dáte do tohoto online slovníku a potom je při dalším updatu LL do něj importujete.

Jak je ale teda možné, že slovník v LL těch slovíček obsahuje o 700 víc, než samotný slovník na webu?

Nebo je to naopak a první je dáváte do LL a pak až sem?

Pokud ano, tak mi zase vysvětlete, jak je možné, že tady to zná slovíčko whereas a slovník LL ne. :)

Díky.

Re: aktuálnost slovníku LL

ˇUdaje na tuto stránku píšu většinou ručně, takže ne vždy při aktualizaci změním i tuto stránku. Jisté nesrovnalosti mezi oběma slovníky jsou. Pracujeme teď ale na nové verzi LL, která byde se slovníkem na těchto stránkách synchronizovaná, takže změny, které udělám se promítnou jak sem tak do LL.

Majda

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se dá na strankách někde nastavit zkoušení slovíček z angličtiny do češtiny. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zlinacka vložený před 15 lety

Majda

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se dá na strankách někde nastavit zkoušení slovíček z angličtiny do češtiny. Děkuji.

Re: Majda

V programu Language Lab, odkud je tento slovník použitý. Na HFE ne.

Re: pan

Staci slovicko napsat do leveho horniho rohu a dat „hledej“…dokonce se zobrazi i hezky obrazek :)

aspekt

ahoj,prosím nevíte co znamená slovíčko aspekt?děkuji

Dobry den chtel bych se zeptat jestli se da do slovniku nejak nahrat svuj seznam slovicek ktere bych si pak zkousel???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 9beny vložený před 14 lety

Dobry den chtel bych se zeptat jestli se da do slovniku nejak nahrat svuj seznam slovicek ktere bych si pak zkousel???

Re:

V programu Language Lab.

Slovíčka jako křížovka

Dobrý den, ještě jsem úplně do systému Vašich skvělých stránek nepronikla, tak si dovolím se zeptat – lze někde „trénovat“ slovíčka tak, že se mi zobrazí pouze to, co je ve Slovníku pod ikonou Vysvětlení? Abych já nejdřív podle opisu musela přijít na dané slovo a následně na to, jak se řekne a napíše :-)

Díky za případné navedení!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od I.vona vložený před 13 lety

Slovíčka jako křížovka

Dobrý den, ještě jsem úplně do systému Vašich skvělých stránek nepronikla, tak si dovolím se zeptat – lze někde „trénovat“ slovíčka tak, že se mi zobrazí pouze to, co je ve Slovníku pod ikonou Vysvětlení? Abych já nejdřív podle opisu musela přijít na dané slovo a následně na to, jak se řekne a napíše :-)

Díky za případné navedení!

Re: Slovíčka jako křížovka

To máme v našem komerčním programu WORD MANAGER, to a mnoho dalších funkcí, jako např. možnost tvorby vlastních okruhů, zkoušení slovíček mnoha nastavitelnými způsoby (dle definice, překladu, diktát slov, dle obrázků, výběrem z obrázků apod) a mnoha dalšího.

kurzor v políčku

proč furt musím do políčka klikat, když chcu vyhledat další slovo? nešlo by to nastavit automaticky, aby tam kurzor dycky byl? děkuju.

slovíčka

Dobrý den,děkuji za Vaše skvělé stránky,ráda bych se zeptala,pokud bych se naučila všechny slovíčka z těch témat,co máte ve slovníku(nemyslím ted tech 14.630 hesel)na jaké úrovni budu zhruba ve znalosti slovíček?Bude to stačit pro začátečníka?Sou­časně se učím z Vašeho kursu pro začátečníky.Děkuji . :-)

Re: slovíčka

Až budete opravdu umět těch cca 16000 slov, co máme ve slovníku, určitě už dávno nebudete začátečník. Ale úroveň angličtiny se měří jinak než počtem slov.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.