Help for English

Smart Tests - Demo (download)

Komentáře k článku: Smart Tests - Demo (download)

 

Re: Re:

Díky za odpověd' už jsem si ho objednala.

aktualizacia

Dobry vecer.
Zda sa mi to, alebo vsetky testy z HFE sa do ST pri aktualizacii „nedostanu“ ? Vsimol som si to pri jednom teste od Romana Svozilka.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pece vložený před 15 lety

aktualizacia

Dobry vecer.
Zda sa mi to, alebo vsetky testy z HFE sa do ST pri aktualizacii „nedostanu“ ? Vsimol som si to pri jednom teste od Romana Svozilka.

Re: aktualizacia

Ano, je to tak. SMART TESTS je komerční produkt můj a Petra Hudíka. Ani nemá obsahovat všechny testy, co jsou na Help for English. Měly by to být oddělené věci. Help for English je nekomerční, přispívají tam další lidé. Pokud cokoliv budu já, nebo kdokoliv jiný používat pro komerční účely, samozřejmě smí použít jen to, na co má práva. Já mám práva na všechny své testy. Nic jiného pro své komerční účely používat nemohu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: aktualizacia

Ano, je to tak. SMART TESTS je komerční produkt můj a Petra Hudíka. Ani nemá obsahovat všechny testy, co jsou na Help for English. Měly by to být oddělené věci. Help for English je nekomerční, přispívají tam další lidé. Pokud cokoliv budu já, nebo kdokoliv jiný používat pro komerční účely, samozřejmě smí použít jen to, na co má práva. Já mám práva na všechny své testy. Nic jiného pro své komerční účely používat nemohu.

Re: Re: aktualizacia

OK! Rozumiem. Iba ma to zaujimalo. Aj tak som radsej on-line :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pece vložený před 15 lety

Re: Re: aktualizacia

OK! Rozumiem. Iba ma to zaujimalo. Aj tak som radsej on-line :-)

Re: Re: Re: aktualizacia

Smart TEsts má zase oproti online testům MNOHÉ výhody.

škoda

No škoda že to je jen pro uživatele určitého OS. Nešlo by to nějak zmultiplatformovat ? :o)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od spuctum vložený před 14 lety

škoda

No škoda že to je jen pro uživatele určitého OS. Nešlo by to nějak zmultiplatformovat ? :o)

Re: škoda

Zatím se nám to nevyplatí. Když používáte jiný OS, musíte počítat s tím, že spousta programů na váš OS nebude dělaná. Velké firmy si mohou dovolit dělat software pro více operačních systémů, nám se to prostě nevyplatí.

problém

Dobry den, před chvílí jsem si stáhla Smart Tests, ale je tam napsany, ze muze poskodit pocitac!!! :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od p.hanny95 vložený před 14 lety

problém

Dobry den, před chvílí jsem si stáhla Smart Tests, ale je tam napsany, ze muze poskodit pocitac!!! :?:

Re: problém

ANo, to píšou u každého software, který je od firmy, kterou windows nezná.

Chybové hlášení

Dobrý den,
bohužel, po instalaci dema smart testu program nelze spustit – zobrazí se pouze: ActiveX component can´t create object.
Má tu někdo podobnou zkušenost?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Peter Piper vložený před 13 lety

Chybové hlášení

Dobrý den,
bohužel, po instalaci dema smart testu program nelze spustit – zobrazí se pouze: ActiveX component can´t create object.
Má tu někdo podobnou zkušenost?

Re: Chybové hlášení

Zkuste pravé tlačítko a „spustit jako správce“ (pokud máte Win VIsta nebo Win 7).

Super

Vážně je to fantastik!!!Jsem nadčená :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.