Help for English

Vyhodnocení soutěže o seriál THE SIMPSONS

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o seriál THE SIMPSONS

 

Připojuji se ke gratulaci a těším se na další soutěž :-)

gratulace

Také všem výhercům gratuluji!!! :-(
:-D :-D

Prave otazku Is it a six-letter name? som zmeskal a tak moj tip bol Sherry. :-(

Jee, škoda, ale gratuluju vítězům. Od počátku jsem myslela, že to bude jedna ze sester Marge, dlouho mi to tak i sedělo, ale nakonec se z toho vyvrbila ta Terri. Zmátlo mě právě to, že se měla postava objevit v úvodní znělce a v té staré verzi Bouvierovy sestry nebyly, kdežto v té nové jsou vedle Marge při nákupu. Myslela jsem, že je to nějaký chyták a že si jich tam málokdo všimne. :-) Už se těším na další soutěž.

Taky gratuluji (já snad nikdy nic nevyhraju :-D !) :-D

gratuluji!!!

znělka

gratuluji vítězům, sledovala jsem znělku asi milionkrát a vyšlo mi, že kromě dvojčat by to klidně mohla být i proradná Jessica, která taky není úplně epizodní postava, ale skoro nejvíc jsem si pořád říkala, že je to Bártova učitelka :-), jenže ta na nic nehrála :-).

Sice jsem nevyhrála, ale konečně jsem soutěž dotáhla do konce a měla i dobře odpověď :-)

Re:

taky jsem myslela, že to tak bude, Patty byla můj jasný favorit

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IvankaR vložený před 13 lety

Sice jsem nevyhrála, ale konečně jsem soutěž dotáhla do konce a měla i dobře odpověď :-)

Re:

to jsme na tom stejně :c)

Taky se připojuji ke gratulacím vítězům. Byla to moc pěkná soutěž.

Děkuji mockrát! Mám ohromnou radost! :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.