Help for English

IF vs. IN CASE (test)

Komentáře k článku: IF vs. IN CASE (test)

 

That's just amazing! First to read the article. The first time!

Thanks!

Super! Předevčírem jsem si četl na tohle článek tady a teď jsem si dal test na 90. Díky :)

80% :-D , ale úplně zbytečný chyby :-D

80% as well.

U 2 me to trochu zmatlo, ocekavaljsem tam SHOULD YOU HAVE. Takze inverze je v tomto pripade dobrovolna?

80% :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 13 lety

U 2 me to trochu zmatlo, ocekavaljsem tam SHOULD YOU HAVE. Takze inverze je v tomto pripade dobrovolna?

Re:

Je to takto:

If you have …
NEBO
If you should have …
NEBO
Should you have … (tentokrát bez IF!)

100 %, díky super článku… Nemůžu zapomenout poděkovat tvůrcům za jejich práci, děláte ty nejlepší stránky – jsem na nich několikrát denně.

100 % – ale jen díky článku! Když jsem se dívala nejprve na testík, tak by to tak nedopadlo… Článek oprášil to, co již učeno, ale zapomenuto… :oops: Díky!

Slusnych 90% :), diky za test!

90%. Nice test. Thanks :)

Dobrý den
Rád bych se zeptal, byla by 3. věta správně, kdybych místo „if Mr Smith phones“ řekl „if Mr Smith phoned“?

Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cortes vložený před 13 lety

Dobrý den
Rád bych se zeptal, byla by 3. věta správně, kdybych místo „if Mr Smith phones“ řekl „if Mr Smith phoned“?

Díky

Re:

Měnilo by to význam.
Pokud by zavolal, tak PAK bych zůstal v kanzeláři. Až poté, co by zavolal.

  1. co takle „…, shoulde you have any further questions.“ ?

    Když jde If nahradit SHOULD, tak proč to neudělat ? Nebo to SHOULD jde takhle jen na začátku věty ? „Should you have any further questions, contact me.“ ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ailohwirre vložený před 13 lety
  1. co takle „…, shoulde you have any further questions.“ ?

    Když jde If nahradit SHOULD, tak proč to neudělat ? Nebo to SHOULD jde takhle jen na začátku věty ? „Should you have any further questions, contact me.“ ?

Re:

Jiste, ale to se zde prece netestuje…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.