Help for English

BBC Good Food

Komentáře k článku: BBC Good Food

 

Stránka se mi líbí. Takových kvalitních stránek na českém internetu asi moc nebude.

taky se mi líbí!! ale vzhledem k tomu, že neumím vařit, se nejdříve pokusím o něco jednoduchého z hfe kuchařky :-)

Stránka je to výborná, už jste ji jednou doporučovat v nějakém komentáři a od té doby ji mám v oblíbených a moc ráda z ní s dcerou překládáme a vaříme. :-D :-D …no ale až teď vím, co je to ten binder :oops:

Časopis

V září jsem byla v Liverpoolu a marně jsem spolu s paní domácí tento časopis sháněla, chtěla jsem si koupit alespoň jedno aktuální číslo. Předplatné mi přijde dost nevýhodné, protože nechci všechna čísla kupovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 13 lety

Časopis

V září jsem byla v Liverpoolu a marně jsem spolu s paní domácí tento časopis sháněla, chtěla jsem si koupit alespoň jedno aktuální číslo. Předplatné mi přijde dost nevýhodné, protože nechci všechna čísla kupovat.

Re: Časopis

Tento časopis mají v UK opravdu v každém novinovém stánku. Přiznám se, že nechápu, že jste ho přehlédla.

No ale na druhou stranu, v Liverpoolu jsem nikdy nebyl, tak možná mají problém tam :-)

Časopis BBC Good Food jsem si objednala a včera dostala první číslo. Je skutečně super, spousta zajímavých receptů, perfektní grafika. Určitě také doporučuji a objednání přes net je skutečně snadné.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.