Help for English

BUSINESS 01: Storyline + Word Analyses

Komentáře k článku: BUSINESS 01: Storyline + Word Analyses

 

Ahoj Romane, jak by se prosím přeložil
Pracovní řád a mzdový a platový řád.
děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mufina vložený před 13 lety

Ahoj Romane, jak by se prosím přeložil
Pracovní řád a mzdový a platový řád.
děkuji

Re:

Pracovní řád bych přeložil jako SOP = Standard Operating Procedure. I když to jsou spíše směrnice.

Ostatní nevím, a ani bohžel nevím, co to přesně znamená v češtině…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví botkas
Odkaz na příspěvek Příspěvek od mufina vložený před 13 lety

Ahoj Romane, jak by se prosím přeložil
Pracovní řád a mzdový a platový řád.
děkuji

Re:

Můj slovník říká: pracovní řád – working rules

Odkaz na příspěvek Příspěvek od botkas vložený před 13 lety

Re:

Můj slovník říká: pracovní řád – working rules

Re: Re:

Jistě, píše to Lexicon, ale to už spíše WORK RULES.

Re: Re:

Sorry, predchadzajuci navod na to, ako to vyriesit, mi to nesezralo a tak tentokrat iba strucne a bez odkazu na konkretny weblink. Kazdy, kto si chce pomoct, moze vyuzit online sluzby typu „text-to-speech“. Staci si tento text vygooglit a vyskoci vam viacero stranok (ja som uspesne experimentoval na „naturalreaders-bodka-com“ a bol som velmi poteseny volbami druhu anglictiny, hlasu osoby a rychlosti citania okopirovaneho textu. Skuste, uvidite, ze vam uz potom audio na tejto stranke nebude chybat.
Inak, HFE je skutocne dobry produkt (tiez som ho objavil len nahodou). Budem sem urcite chodit castejsie:)))

Re: Re: výslovnosť

Jooo, dokonca aj ivona-dot-com to paradne zvlaadaaa. Naco pridavat audio na tuto web, ked si to moze ten, kto potrebuje prekopirovat do inej stranky a vypocut s vyslovnostou hoci aj australskej Nicole. Treba skusit a uz s tym tu nebudete otravovat! Pochopi len ten, co to vyskusa (text-to-speech)

Re: vyslovnost

Skuus to na nejakej text-to-speech stranke, napr. ivona.com

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jaký titul byste mi doporučil, když bych se chtěla učit angličtinu pro práci do kanceláří a jsem na úrovni A1 až A2. Ráda bych, aby tam byl i poslech, neboť s tím mám velké problémy. Měla jsem vyhlédnutou jednu knihu Angličtina v práci s CD od cpress, ale bohužel titul je momentálně nedostupný. Děkuji Vám moc Jitka Konečná

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jimasa vložený před 10 lety

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jaký titul byste mi doporučil, když bych se chtěla učit angličtinu pro práci do kanceláří a jsem na úrovni A1 až A2. Ráda bych, aby tam byl i poslech, neboť s tím mám velké problémy. Měla jsem vyhlédnutou jednu knihu Angličtina v práci s CD od cpress, ale bohužel titul je momentálně nedostupný. Děkuji Vám moc Jitka Konečná

Dobrý den, bohužel se neorientuju v okruhu stále se měnících učebnic, ale doporučil bych vám napsat na EnglishBooks.cz.

Je to internetový i kamenný prodejce učebnic a anglických knih, se kterým úzce spolupracujeme. Mají perfektní přehled všech učebnicích včetně novinek.

Určitě vám poradí lépe než já. Na jejich radu bych určitě dal. I já se na ně občas obracím se specifickými dotazy 

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.