Help for English

Listening: Definitions #2

Komentáře k článku: Listening: Definitions 2

 

Heureka

Sláva, právě jsem dokončil poslední, z aktuálně dostupných testů. Zhruba před dvěma měsíci jsem začal od prvního Use of English #1 a dnes jsem se dostal přes všech téměř 250 testů až sem. Pravda, výsledky byly různé, ale musím říct, že jsem se za tu dobu jistě o kus zlepšil. Neopomněl jsem u žádného testu projít vysvětlení, vypsat si to, co jsem nevěděl a pročíst i komentáře, kde se také dá najít ledaco zajímavého. Teď si dám nějakou chvíli pauzu (cca týden) a pak se vrhnu do gramatiky a cvičení … Já vím, možná jsem to mohl udělat obráceně, ale když mě ty testy fakt ba :-) Tímto chci, jako už mnozí předemnou, poděkovat Markovi za perfektně vedené, často aktualizované a všem tolik užitečné stránky. Díky i za rychlé odpovědi na některé nejasnosti.

překlep

Tady bude asi překlep: Přepis náhravky „ring“ – „Some ar gold…“, jinak super

Jo tenhle test byl proste super dik
:-D

ouuuu

myslela jsem si, ze nebudu moc rozumet…ale mám 100 procent ..pecka prostě :-D

Musím se přidat k Richardovi – sakum prdum bomba :-)

Já taky konečně 100% :-) Poprvé…

:-) no tak se taky pochlubím: ein hundert :-D

lehké :-)

:-D Fakt SUPET :-D

Jé, 100 %, I´am happy :-)
Přiznám se, že otázku č. 4 jsem si musela poslechnout 3×.

Úžasné cvičení, moc za něj děkuji. A Marku, krásně mluvíte :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rominska vložený před 15 lety

Jé, 100 %, I´am happy :-)
Přiznám se, že otázku č. 4 jsem si musela poslechnout 3×.

Úžasné cvičení, moc za něj děkuji. A Marku, krásně mluvíte :-)

Re:

Tohle jsem nenamlouval já.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Tohle jsem nenamlouval já.

Re: Re:

no vidíte, ale přijde mi to podobné, už asi i špatně slyším :-)

poslech

60 procent a to jsem si to spíš tipoval než že bych to měl z poslechu :)
I když tomu pak rozumím nestačím si to v té hlavě tak rychle překládat a vždy se zaseknu na nějakém slově a to už si to musím pustit znova a znova......

hurááá

konečně 100%
Jsem moc ráda že jsem našla tyto stránky. Ve škole nám to ani tak pěkně nevysvětlí a teď mám i kde trénovat poslech. Prostě super :) :-D

stopro :-D i když musím říct, že nevím proč, ale ženské rozumím víc než chlapovi :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.