Help for English

Nepřímé otázky (embedded questions)

Komentáře k článku: Nepřímé otázky (embedded questions)

 

Překlepy

Koukám, že mi překlepy překračují únosnou mez :oops: Ale věřím, že kdyby to nekontroloval počítač, ale člověk, tak by mi to uznal 8-)

Díky Míšo za test :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 13 lety

Díky Míšo za test :-)

Re:

není zač :)

né, místo she jsem napsala he :-(

Juchůůů, to je snad úplně první test kde jsem dosáhl 100% :-)

Jenom škoda že takhle když vyplňuju test a soustředím se na to, tak to umím, ale když mluvím a myslím na to co budu říkat v příští větě, tak to většinou řeknu blbě ;-(

Bez chybky, pěkný test.

Vše dobře, ale dvakrát you místo he/she :-p
Ale to se nepočítá;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ShiShinka vložený před 13 lety

né, místo she jsem napsala he :-(

Re:

Jo, to já taky. A jednou jsem to měla dobře, ale chyběla mi mezera :-(

Pěkný test. Díky. Jen délka zadávacích obdelníčků poněkud nekoresponduje s délkou odpovědi. Přestože jsem si byl v 1 a 9 jistý odpovědí nevěděl jsem jestli se nečeká nějaká kratší varianta.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mirek-1 vložený před 13 lety

Pěkný test. Díky. Jen délka zadávacích obdelníčků poněkud nekoresponduje s délkou odpovědi. Přestože jsem si byl v 1 a 9 jistý odpovědí nevěděl jsem jestli se nečeká nějaká kratší varianta.

Re:

Délka obdélníčků je nastavená automaticky pro všechny otázky na webu stejně. Alespoň nemáte nápovědu, tedy kdyby na krátkou odpověď byl krátký rámeček, mohlo by Vám to napovědět, že odpověď má být krátká.

krásný testík – škoda, že jsem se také jednou překlepla. Děkuji moc za stále novou a novou výživu

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Roman
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 13 lety

krásný testík – škoda, že jsem se také jednou překlepla. Děkuji moc za stále novou a novou výživu

Re:

jenom jeden překlep… ja jich napsal pet :-D

100%

Mám velkou radost, po dlouhé době 100%. Jak se ale znám, v rychlém hovoru si na pravidlo vůbec nevzpomenu :oops:

Môžem sa opýtať? Takže správne je : I don´t know, what you are talking about? Ale keď sa pýtam niekoho, o čom rozpráva, tak: What are you talking about?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michal Turok vložený před 11 lety

Môžem sa opýtať? Takže správne je : I don´t know, what you are talking about? Ale keď sa pýtam niekoho, o čom rozpráva, tak: What are you talking about?

Áno. Tá prvá veta ale bez čiarky a otázniku;)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.