Help for English

"What Good Is Love" by Schuyler Fisk

Komentáře k článku: "What Good Is Love" by Schuyler Fisk

 

Jako obvykle – velmi krásná píseň od Schuyler :) Jen některá slova mě teda pěkně potrápila …

Teda myslela jsem, že to bude těžší, akorát nad „plays“ jsem musela chvíli přemýšlet. :) Úplně jsem na Schuyler zapomněla, že vydala nový album.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Arlaine139 vložený před 13 lety

Teda myslela jsem, že to bude těžší, akorát nad „plays“ jsem musela chvíli přemýšlet. :) Úplně jsem na Schuyler zapomněla, že vydala nový album.

Re:

Taky jsem nějaký čas nebyl na jejích stránkách. Na začátku července jsem to zjistil a hned mailoval. :-) Pak už stačilo počkat, až přijde CD z USA. Moc pěkné.

Mizérie

Hm…tak to vůbec :? Místo glows mám closing, místo sun – service, to – soon, sail – sell, stay – stayed, plays – place, through – truth. Takže 53%. Achjo, opět propadám beznaději :o

To je originální text? Mně se zdá že místo ‚We‘d have time, a whole lot of time' je to ' We'd have time, a whole lifetime'

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel737 vložený před 13 lety

To je originální text? Mně se zdá že místo ‚We‘d have time, a whole lot of time' je to ' We'd have time, a whole lifetime'

Re:

ano, je tam lifetime. Opraveno.

Dotaz

Prosil bych o překlad následujícího: „It has been so long since I have seen you.“ Děkuji.

Pěkná písnička, pěkné video. Díky.

3 chyby 73 %.. closing – glows, soon – to, sell – sail :-(

blue – smutný

Jak je to s barvami, které zároveň vyjadřují pocity? Vyjadřují pocity i jiné barvy než modrá? Snažila jsem se o tom najít článek, ale v hledání nejsem příliš dobrá :oops:
Děkuju předem za odpověď :)

:-D Tohle a „Free and clear“ jsou zatím jediný písničky, kde mám 100%. :-D
Ta stovka tak stršně zvedne náladu.

pekna pisen,dobre srozumitelna i tak se mi chybicka vloudila 93%

pěkná písnička! mám většinou jen to, co slyším, nebo mi fakt dojde, ale abych si domýšlela slovíčka podle smyslu, na to talent vůbec nemám, a taky to podle toho vypadá :-)

Re:

Z Amazonu či iTunes, ale to nám Čechům nejde. Jinak leda ripnout z YouTube. Já doporučuji objednat na CD. Schuyler má spoustu pěkných věcí.

Take it easy ;)

Já jsem spokojen se 73% 8-) a hezká písnička, hezky jí jde rozumět ale nejhůř jdou poznat ty slova co máme doplnit :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.