Help for English

"Státnice" vs. First Certificate

Komentáře k článku: "Státnice" vs. First Certificate

 

chtěl bych se zeptat jak bych měl asi zvládat vaše testy a cvičení úrovně upper abych měl reaálnou řekněme padesátiprocentní naději na získání certifikátu úrovně b2 jde mi o váš odhad.

Dobrý den pane Víte,
pokud udělám SJZZ, myslíte, že bych tak měl mít postačující znalosti na to, abych udělal přijímací zkoušky na VŠ pedagogického směru ( obor lektorství anglického jazyka )?

Re:

Já se samostatně připravovala jak na FCE, tak na CAE a nemůžu si vynachválit Exam Maximiser z edice Gold (FCE Gold, CAE Gold) od Longmana. Student's Book jsem vůbec nepoužívala, jen tenhle Maximiser, což je v podstatě jako Workbook. Když jsem se cítila připravená, udělala jsem si pár testů (ty se dají udělat i různě na netu), abych viděla, jestli projdu nebo ne. Teď se připravuju na CPE, zase sama a zase používám to samé, akorát pro úroveň CPE.

Re: státnice všeobecné

Na C1 se skládá CAE, takže se nedá srovnávat všeobecná státnice a FCE.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.