Help for English

Přítomný prostý čas (cvičení #1)

Komentáře k článku: Přítomný prostý čas (cvičení 1)

 

two little mistakes :-D

:? 77% musím se polepšit :oops:

Skvělý test. Moc díky za další možnost procvičit si přítomný prostý čas :-D

proč tu sou snad všichni slovaňi? :?:

Re:

Tak nějak :D

93%…a zbytečně :? Gramaticky správně..ale překlepy s písmenky… :-( no nevadí..příště si dám větší pozor :-)

100%

Nějak mi to nepřipadá jako úroven starter, ale je to jen můj názor. Každopádně jsem tam tři chyby nasekal z vlastní blbosti. Nevím odkud jsem vzal washies :-) a u záporu „do“ mi tam skáčou dva apostrofy, které ani nevidím :-D

Opět jedna chyba z vlastní nepozornosti. Ach, jsem nějaká zakletá či co. :-D

stacilo by naucit se cist poradne a cloveka by napadlo ze domu jde asi po skonceni hodiny a ne po jejim zacatku…

Dobrý den

jsem tu nová, takže mám organizační dotaz – po vyhodnocení testu bych se potřebovala přepnout někam na teorii toho, co bylo předmětem testu. Je to někde zde? Pokud ano, mohl by být u testu odkaz na příslušnou teorii?
Zatím trávím spoustu času klikáním a hledáním. Jinak výborné stránky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrejca vložený před 12 lety

Dobrý den

jsem tu nová, takže mám organizační dotaz – po vyhodnocení testu bych se potřebovala přepnout někam na teorii toho, co bylo předmětem testu. Je to někde zde? Pokud ano, mohl by být u testu odkaz na příslušnou teorii?
Zatím trávím spoustu času klikáním a hledáním. Jinak výborné stránky.

Re: Dobrý den

Pod testem máte ČLÁNKY ZE STEJNÉ RUBRIKY, tam hledejte dál.
Ale rozhodně si jako první přečtěte na naší úvodní stránce článek „Jste tu poprvé?“, tam najdete vše potřebné. Je na hlavní straně v horní části.

100%! se musím pochválit

2 chyby,:-8:-? tu je dôkaz že človek sa má stále čo učiť

100% na1 pokus :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.