Help for English

Obrázkový kvíz #3

Komentáře k článku: Obrázkový kvíz 3

 

poznámka

Navrhuju v zadání zmínit, že ty předložky mohou být i víceslovné. Z některých jiných testů jsem totiž „vycvičen“, že bývá očekáváno jen jediné slovo, takže jsem si do dvojky správnou odpověď prostě dát netroufnul…

krásně nakrelené a moc milé

Super! Zkusím to taky na syna, jestli se „chytne“ ;-).

88% :-)

dotaz

V sedmé větě jsem napsal místo on onto. Nevíte, proč je to špatně? Jinak ostatní mi vyšli. :?:

63%:)zase jsem dojela na on

Tak jde videt ze predložky mi nic neříkají… :oops:

Jó napoprve 25% a na podruhé hned 100%, učím se !

tot mi nevyšlo som z tým úpredložiek mimo

Kromě toho ducha, který sedí na stromě, jsem to měla správně. :-)

u ty 1 tak ten duch neni zelenej ja sem to nepoznala

já jsem právě z hrůzou zjistila, že když si dělám test opakovaně, tak mi tam naskakuje nápověda. Z tohoto důvodu jsem opustila stránky, kde jsem se učila, než jsem objevila Vaše stránky. K čemu mi je dělat si test, když nemůžu přemýšlet, a můžu jen slepě klikat. ach jo.

Dobrý den, dělala jsem si ten test, ale zobrazí se mi špatné odpovědi, ale nenabízí mi to opravu chybného výsledku.

najeďte myší na červenou ikonku u odpovědi.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela Prknová vložený před 12 lety

Děkuji za zpětnou vazbu :) Hned se mi chce kreslit dál. :) U obrázků se odreaguji, takže mě to neodradilo. Vždycky dám test doma synovi (9 let) a když vidím, že s tím nemá problém, kvíz spustím.

Vidím, že všechny příspěvky jsou už starší než rok. Já jsem obrázkové kvízy od vás objevila až nyní. Je mi už přes 50let a začala jsem s AJ docela nedávno. Stránky jsou skvělé, ale kvíz je prostě pro děti a začátečníky :-)bezvadný. Takže tímto moc děkuji a přeji ať se daří Věra

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.