Help for English

Přítomný průběhový čas #2: otázky, zápory

Komentáře k článku: Přítomný průběhový čas 2: otázky, zápory

 

Fiha

..pekná animácia, dobre sa to pamätá :-)

Irisska

8-) :-D :-) moc mi to pomaha

Re: Re:

Je to super .

eva

Zdravim,chtela jsem se zeptat …Give me the newspaper. You're not reading it…jestli ve druhe vete mohu pouzit…You aren't reading it.Dekuji za odpoved…jinak moc pekne udelane,ne ze by mi to lezlo do hlavy samo,ale uz to lepsi vsechno chapu…diky moc

Taky chválím, všechno je tady super a přehledné, studuji ted dalkově podnikání a to malo ve skole mi nic neda, ale čas ztrávený zde je tak přínosný, že všem vřele doporučuji, dik Vám, přeji stále stejné odhodlání a spoustu spokojených lidí, jako jsem já…

The dog isn't sleeping. It's dead!

Článok je super ,vyzera to jednoduché , ale nechapem jednej časti a to vete "The dog isn't sleeping. It's dead! " je jasne že ide o psa mohol by som použiť aj vetu The dog isn't sleeping. He's dead! ........NAMIESTO IT použiť HE or SHE ,,mne to nejako vôbec nepasuje to IT .....či to tak musi byť a tečka ???

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.