Help for English

Extreme Adjectives

Komentáře k článku: Extreme Adjectives

 

Slovíčka

Ahoj,
tato slovíčka jsou skvělá, užitečná a báječně se hodí do jedné mé povídky.
Bohužel mi ale scházejí některá jiná slovíčka, která bych chtěla použít. Povídka vypráví o letním táboře a já nevím, jak říct: vedoucí tábora a noční bojovka. V žádném slovníku to nemám. :(
Předem děkuji za radu:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Olívie vložený před 14 lety

Slovíčka

Ahoj,
tato slovíčka jsou skvělá, užitečná a báječně se hodí do jedné mé povídky.
Bohužel mi ale scházejí některá jiná slovíčka, která bych chtěla použít. Povídka vypráví o letním táboře a já nevím, jak říct: vedoucí tábora a noční bojovka. V žádném slovníku to nemám. :(
Předem děkuji za radu:)

Re: Slovíčka

zkuste naše diskusní fórum.

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak je myšleno slovíčko spotless. Jedná se o slovo konktrétní (např. neposkvrněný kabát) nebo abstraktní(ne­poskvrněná mysl)? Nebo může být použito v obou případech?

Re:

Her home is spotless. A spotless white shirt.
She was young and pretty, with a spotless reputation.
He has a spotless record so far.
Takže asi oboje – ale konkrétne na „spotless mind“ google vyhodil iba dáky názov filmu… tak kto vie, či sa tam nepoužije bežne niečo ine…

Re:

Vždyť tu máte ta slovíčka vypsaná, ne? Program zkouší ze slovíček uvedených v okruhu. Pokud byste chtěl zkoušení, kde program zkouší obecně z celého slovníku a pozná synonyma, k tomu je určen např. náš WORD MANAGER.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.