Help for English

Where can you hear this?

Komentáře k článku: Where can you hear this?

 

Užitečné

Velice praktický test, jen ten starter mi nějak nevyšel.

where

až se mi zatajil dech, když jsem četla název. Myslela jsem si, že to budou poslechy z různých koutů světa a my budeme mít určit odkud :-D

super

Fajn testik , trošku som par veci poplietol ale inać super 8-)

Tak to fakt nemá chybu. Super! Prosím ještě další. Mohou být i složitější. :-D Díky moc.

Bezvadný testík, taky mě dostal starter :oops: :o

1 chyba

Až na starter jsem to měla dobře. Bylo mi jasné, že to nebude garáž, ale ani mi nedocvaklo, že starter je předkrm.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 12 lety

Užitečné

Velice praktický test, jen ten starter mi nějak nevyšel.

Re: Užitečné

taky tak, jsem zapoměla, že je to předkrm :c)))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 12 lety

where

až se mi zatajil dech, když jsem četla název. Myslela jsem si, že to budou poslechy z různých koutů světa a my budeme mít určit odkud :-D

Re: where

To by pak bylo zařazeno v jiné úrovni :c)))

Re: Re:

jj, přesně :c)))

hurrááá

100%. Poprvé se povedlo. Mám radost.

Co máte všichni s tím starterem? :-) Vždyť to nedávalo ani smysl.. starter je v autě. V garáži – to by musel být vymontovaný z auta a takové krkolomnosti by asi v testu nebyly. Ale super testík.. aby tak ne když za 100% :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 12 lety

Co máte všichni s tím starterem? :-) Vždyť to nedávalo ani smysl.. starter je v autě. V garáži – to by musel být vymontovaný z auta a takové krkolomnosti by asi v testu nebyly. Ale super testík.. aby tak ne když za 100% :-D

Re:

GARAGE je také autoservis i autobazar.

Senná horečka, to je dobré :-)

starter

taky jsem nedala starter 8-) ,jinak ok

Všechno dobře!

100% úspěšnost :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.