Help for English

Christmas crackers

Komentáře k článku: Christmas crackers

 

Pro mne úplná novinka, nikdy jsem si toho nevšimla ani v žádném filmu.Hlavně děti z toho musí být nadšené:)

Jo presne tak, taky sem o tom neslyšela, pritom to zní a vypadá úplne nádherne. Tuhle sem byla v Marks a Spencer, škoda, že sem o to nevedela koukla bych se po tom.
Díky za zajímovej článek

Díky za článek, takové jsou nejlepš.. Zase jsem se dozvěděla neco nového :-).

Tak tenhle článek jsem potřebovala loni, než jsem na Christmas crackers koukala jak spadlá z višně :-D
Ale je to opravdu moc hezká tradice, potom když si všichni ještě nasadí ty papírové koruny a tak, je to sranda.

maple-boy: tak to je mi taky novina! Já jsem jich navozila spoustu i v příručním zavazadle. Moc se děckám líbí. Někdy mi je pošlou z Anglie. Článek je super. Hned ho jdu tiskout a „probereme“ ho s dětmi. Díky pane Romane. :-D

Re:

Taky to je myslím v jedné z knížek z Harryho Pottera.
Moc hezký článek, díky moc.

Zaujala mě historie vzniku – dobrý obchodní tah.

kinder surprise

pěkné, vedle toho je kinder vajíčko s překvapením slabota :-) Nebo to tak v UK neberou?

krasny clanok – hlavne historia vzniku (zasa budem mudra :-D :-D :-D ) Niektory ludia zdobia crackersami stromcek- a vyzera to ozaj uzasne :-)

Moc hezký článek

– tento zvyk jsem ještě neznala, ale je fakt zajímavý. Asi příští rok něco podobného zkusím připravit pro přátele :-)

V hodinach Aj jsme si casto pred Vanoci povidali a cetli o vanocnich tradicich ve Velke Britanii, ale o christmas crackers slysim take poprve. Skvely clanek a take tip na pristi Vanoce! :-D

Krásný článek. O tomhle jsem vůbec nevěděl.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.