Help for English

CAE prosinec 09

 

75 takze o chlup ale mam strasnou radost stejne :-) reading s writingem prekvapive selhal :-D a zazrance me vytahnul speaking a uoe a hlavne exceptional listening(to sou ty stovky filmu) :-D proste zazrak 8-)

Taky grataluji :-)

Konec konců ono o to číslo ani tak nejde. Hlavně, že je to doma, ne? :-) Teď už ti zbývá jen závěrečný krok … takže za rok na CPE? :-)

no jasne :-D

člověče, nemáš ty výsledky nějak brzo? pokud mě paměť neklame, tak mají být až začátkem února? Jinak taky gratuluju!

no ja mel na papire taky 6 unora ale regni se na ty stranky a uvidis :) dik :)

Mááám C, 70%, no to je paráda na to, jak mi to po zkoušce přišlo těžký. Writing nejhorší, žádné překvapení, následován speakingem pod bordeline, což me tedy docela překvapuje, měla jsem z něho fakt dobrý pocit. No a moje klasika Reading a Use nejlepčejší, to budou ty Pratchettovky v originále :o)

Mááám C, 70%, no to je paráda na to, jak mi to po zkoušce přišlo těžký. Writing nejhorší, žádné překvapení, následován speakingem pod bordeline, což me tedy docela překvapuje, měla jsem z něho fakt dobrý pocit. No a moje klasika Reading a Use nejlepčejší, to budou ty Pratchettovky v originále :o)

gratuluji,super 8-)

:shock: Tak tedy já mám FCE už asi 3 roky, připravuji se na CAE samostudiem stejně jako na FCE, ale ještě jsem si netroufla. Gratuluji, snad teď na mateřský to zvládnu. :-)

Taky mi to trvalo, než jsem se po FCE odhodlala na CAE, ale já jsem toho názoru, že pokud si člověk alespoň trošku věří, stojí za to to zkusit, ten certifikát se pak v životě může fakt hodit (znám to z vl. zkušenosti)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.