Help for English

FCE: Listening, part 4

Komentáře k článku: FCE: Listening, part 4

 

Mám z toho depku. :-(

tak jedna odpověď špatně. z těch čtyř listening zkoušek, co byly v tom článku o FCE, mám průměr 70 %. takže bych teoreticky měl mít listening zvládnuté, ale spíš ne, občas sem tipoval…

Jupí

Nejdřív jsem si to zapomněla pustit dvakrát, ale teď? 100%, už nemám depku z fce, které mám tuhle sobotu:-D

Jo jo

Tak přesně tohle jsme tam měli :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od clairee vložený před 16 lety

Jo jo

Tak přesně tohle jsme tam měli :-D

Re: Jo jo

Jak myslíte ‚přesně tohle‘?

Re:

Já taky!

uf, nic moc, vše ostatní mi šlo, ale tenhle ousek mě převezl

gillx

Nevíte kde by se dali na internetu najít další ukázkové testy poslechu na FCE? Tohle je už asi jediné s čím mám opravdu velké problémy

nice 100%

wow..jedna špatná odpověď :o A to jsem myslela,že z těch všech listeningů bude tenhle nejhorší :D

86… to jsem čekala horší:-) Mám ze sebe radost:-)

Hm, 2 chyby, hm, nic moc. Ale díky za test!

hg

Díky za testy. I, II, III a IV = 75 %, 100 %, 100 % a 100 % – Velká radost a trochu rozpaky, chtěl bych mít větší jistotu, proč odpovídám právě tak. :-) Ale poslouchání BBC se začíná vyplácet ;-)

Prislo mi to lehci, nez některé “povedene” PET kousky…je to, totiz, normalni rozhovor…ne neprirozene zamotany poslech, kde neco reknou a pak to 3× porozporujou…za­jimave…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.