Help for English

Miscellaneous Upper-Intermediate Test #7

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Intermediate Test 7

 

Hm..60%

No 53%, ale chci se zeptat, v té 14ce, proč bych nemohl dát has been standing ? Já se na to původně díval tak, že kácejí strom, který tu stojí stovky let… Jak tedy poznám, že to bylo v minulosti ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Norbi_CZ vložený před 15 lety

No 53%, ale chci se zeptat, v té 14ce, proč bych nemohl dát has been standing ? Já se na to původně díval tak, že kácejí strom, který tu stojí stovky let… Jak tedy poznám, že to bylo v minulosti ?

Re:

Ne, teď už ne. Je tam jasně daný kontext – kvůli dálnici ho pokáceli. Takže už tam nestojí. Nekácejí, ale pokáceli. Přítomný čas THEY CUT tam nedává moc smysl. Je to minulý čas THEY CUT.

Re:

Ne, v takových případech se skutečně průběhový nepoužívá.

Proč se mě snažíte přesvědčit,že po deseti letech studia jsem úplně blbá?????????

Re: Re: Zduvodneni

Precti si po sobe znovu ten text, uvedom si jaky primitiv jsi, a pak se tu verejne omluv za slovo „blbost“ ktere jsi pouzil. Tim bys to trosku zachranil si myslim .)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.