Help for English

Slovíčko "TOO" 2x jinak

Komentáře k článku: Slovíčko "TOO" 2x jinak

 

Too znám, ale to either je pro mne novinka, nejspíš bych to rekla špatne.
Díky

Je nějaký rozdíl mezi Too many die a So many die?

V jedné písničce je zpíván refrén jednou s too a pak se so…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Megadeth vložený před 12 lety

Je nějaký rozdíl mezi Too many die a So many die?

V jedné písničce je zpíván refrén jednou s too a pak se so…

Re:

příliš mnoho
tak mnoho

Rozdíl většinou trochu je, ale záleží na kontextu.

Re:

To nejspíš ne, jedině možná ‚se mnou TAKY‘, ale byl by třeba kontext…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jay
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re:

To nejspíš ne, jedině možná ‚se mnou TAKY‘, ale byl by třeba kontext…

Re: Re:

Je to jedna spíše taková fanfikce na internetu a jde tam o to, že se sourozenci, kteří byli hned po porodu odděleni znovu shledali. Je to sice už x-tý díl, ale minimálně v tomhle díle tam o toto jde.
…„You have no idea how long I?ve waited for this.? whispered Mark and kissed Rose.
?R-really?? Rose asked looking up. "Me too?“…
Prvně jsem si myslela, že se autorka jen s tím otazníkem přepsala a tak jsem se podívala ještě na pár dalších stránek, kde tahle fanfikce byla uveřejněná, ale všude to bylo stejné. A připadá mi hodně nepravděpodobné, že by byl betaread tolikrát provedený špatně…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jay vložený před 12 lety

Re: Re:

Je to jedna spíše taková fanfikce na internetu a jde tam o to, že se sourozenci, kteří byli hned po porodu odděleni znovu shledali. Je to sice už x-tý díl, ale minimálně v tomhle díle tam o toto jde.
…„You have no idea how long I?ve waited for this.? whispered Mark and kissed Rose.
?R-really?? Rose asked looking up. "Me too?“…
Prvně jsem si myslela, že se autorka jen s tím otazníkem přepsala a tak jsem se podívala ještě na pár dalších stránek, kde tahle fanfikce byla uveřejněná, ale všude to bylo stejné. A připadá mi hodně nepravděpodobné, že by byl betaread tolikrát provedený špatně…

Re: Re: Re:

Viděl bych to opravdu na to, že tam ten otazník nemá být.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.