Help for English

Hovorová slovíčka končící na -o

Komentáře k článku: Hovorová slovíčka končící na -o

 

:D celkom dobrý článok. s tých s tým pridaným O som poznal asi len bro a servo – ktoré je dosť bežné aj v Austrálii, ktorí robia so slovami to isté.
Možno by ste tam mohli pridať ešte ARVO čo je skrátené afternoon a v Austrálii je to dosť používané ;)

u toho condo – je napsano bytovy dum, ale co jsem tak slysel tak se to pouziva hlavne pro byt jako takovy, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mandant vložený před 12 lety

:D celkom dobrý článok. s tých s tým pridaným O som poznal asi len bro a servo – ktoré je dosť bežné aj v Austrálii, ktorí robia so slovami to isté.
Možno by ste tam mohli pridať ešte ARVO čo je skrátené afternoon a v Austrálii je to dosť používané ;)

Re:

Ano, tento australský zvyk zmiňuji v odstavci o jménech Johno, Stevo apod.

ARVO jsem právě přidal, určitě se hodí. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 12 lety

u toho condo – je napsano bytovy dum, ale co jsem tak slysel tak se to pouziva hlavne pro byt jako takovy, ne?

Re:

Může to být obojí, doplním.

Význam slova „sicko“ – úchylák mě překvapil.Já jsem brala „sicko“ jako zkratku pro nemocného člověka. Takto se to nepoužívá?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od shannon vložený před 12 lety

Význam slova „sicko“ – úchylák mě překvapil.Já jsem brala „sicko“ jako zkratku pro nemocného člověka. Takto se to nepoužívá?

Re:

Ale SICK má přece i jiné významy než jen nemocný…

Re:

A nebo „wino“ jako „ožrala“ :-)

K těm značkám by se snad daly doplnit ještě vcelku používané „speedo“ plavky, dále pak třeba „dance the limbo with you arms akimbo“, ale to si spíš dělám srandu :-)

Skvělý článek, vůbec jsem nevěděla, že „komouš“ je vlastně „pinko“! Já bych na první pohled myslela, že je to něco jiného. :-) Díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.