Help for English

Miscellaneous Upper-Intermediate Test #16

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Intermediate Test 16

 

100%

..na podruhý :? :-D

Mně taky, jen 67 %
Holt už rok od státnice. Jak tím člověk už denně nežije…

nevim nevim

47 a to sem se zitra chystal jit zaplatit fce… :?

tak tenhle dopadl nejhůř ze všech :-(

Re: 27%

Jsem rád, že po více než roce jsem si něco z testu zapamatoval. Teď už jsem s výsledkem o něco více spokojenější =)

V otázce 12 – proč je off před podmětem ? bylo by možné: and they went off ? inverze nechápu…díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od reverend.x vložený před 13 lety

V otázce 12 – proč je off před podmětem ? bylo by možné: and they went off ? inverze nechápu…díky

Re:

Příslovce HERE, THERE, IN, OUT, OFF, UP, DOWN apod. se často píší na začátku. Tomu se inverze neříká. Inverze je to, co následuje za nimi. Be větě OFF THEY WENT ale inverze není, protože je tam podmět vyjádřen osobním zájmenem. Inverze by byla např. OFF WENT THE CHILDREN.

put up

Dobrý večer, mám dotaz ohledně deváté otázky. V The New Oxford American Dictionary je u frázového slovesa put up i možnost 2 propose someone for election or adoption. Vím, že jsem měla dát forward, to je jasné, jen že mi tohle frázové sloveso (put up) nějak utkvělo v paměti jako možnost pro navrhnutí na kandidátku…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 12 lety

put up

Dobrý večer, mám dotaz ohledně deváté otázky. V The New Oxford American Dictionary je u frázového slovesa put up i možnost 2 propose someone for election or adoption. Vím, že jsem měla dát forward, to je jasné, jen že mi tohle frázové sloveso (put up) nějak utkvělo v paměti jako možnost pro navrhnutí na kandidátku…

Re: put up

Pravda, pravda… upravím.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.