Help for English

Cvičení: Přízvuk na slabice

Komentáře k článku: Cvičení: Slovní přízvuk (1)

 

100%, ale priznam se ze u dictionary jsem se malem nechal zmast, protoze v AmE je sekundarni prizvuk na treti slabice.

ANo no, moje nejvečší snad slabost. Ani nevím jak se tohle jde efektívne učit, myslím Marek o tom nekde nekdy psal, ale jak mám absolútní hudební hluch, nejsem sto si to zapamatovat snad.
40% – tipování? nebo sem to vedela? Nevím
:-( :? :oops:

No tak jedna chybička u Japanese:D Sranda že keď som si to slovo vyslovil tak som to vyslovil správne ale potom som to zaškrtol zle ach :D:D

Ale musím pochváliť ako p. Svozílka tak i p. Víta, za to že ani cez leto nezaháľajú a stále nás obdarúvajú novými článkami či testíkmi :D Dokonca v poslednej dobe docela dosť závratnou rýchlosťou :D
Dík;)

Romane, děkuji vám za skvělý nápad jak si při učení psát slovíčko – přízvuk na další řádek :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mandant vložený před 12 lety

No tak jedna chybička u Japanese:D Sranda že keď som si to slovo vyslovil tak som to vyslovil správne ale potom som to zaškrtol zle ach :D:D

Ale musím pochváliť ako p. Svozílka tak i p. Víta, za to že ani cez leto nezaháľajú a stále nás obdarúvajú novými článkami či testíkmi :D Dokonca v poslednej dobe docela dosť závratnou rýchlosťou :D
Dík;)

Re:

Ja podobne…s tým Japanese :-)

Skvělý testík, díky. 8-)

Parádních 20%. Ve škole se jela gramatika, slovní zásobu mám absorbovanou z kontextu titulků u „Japanese“ anime a hranatou závorku jsem snad v životě neviděl… ještě že u přímaček na FF nebyl pohovor. Tohle bude trošku problém. :-)

70%. Na to že začínám paráda.

Bylo by možné vytvořit další testy s touto tematikou?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.