Help for English

SIGNS and NOTICES (50 photos)

Komentáře k článku: SIGNS and NOTICES (50 photos)

 

papírové fotky

Už je mám a jsou fantastické. Fotolab také funguje a cena je super. Určitě lepší, než stahovat doma.Fotky jsou v bezvadné kvalitě. Teď k nim zpracuju testy a mám jedinečnou aktivitu pro „děcka“ (i pro sebe). Romane, díky moc za vaší práci. To nemá chybu! :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 13 lety

papírové fotky

Už je mám a jsou fantastické. Fotolab také funguje a cena je super. Určitě lepší, než stahovat doma.Fotky jsou v bezvadné kvalitě. Teď k nim zpracuju testy a mám jedinečnou aktivitu pro „děcka“ (i pro sebe). Romane, díky moc za vaší práci. To nemá chybu! :-D

Re: papírové fotky

No aby nebyly ve skvělé kvalitě :-), dyť je dodal Roman. Jeho fotky jsou vždycky perfektní, jednak s foťákem umí zacházet a jednak má na focení talent jak se říká od Pána Boha. :-)

Díky

To je od Vás velkorysý nápad, takhle nám ty fotky nabídnout ke stažení. Díky moc. Cedulové testy mě velmi bavily, fotky, testové otázky, komentáře a vysvětlení, prostě všechno :-) Musím Vám moc poděkovat.

Vynikající práce,opravdu skvostně zpracováno.Tak zvaně až pod nos.Kdyby tak pracovali naši představitelé,to by jsme se měli.Nechcete do parlamentu? :-D :-D :-D

Taky se chci přidat a moc Vám poděkovat. Je to výborný nápad a s fotkami se toho dá vymyslet v hodinách opravdu hodně – třeba vybrat vždycky jen určité fotky k tématu, které se zrovna probírá…

K tomu došlo patrně při přechodu na novou verzi stránek. Soubor opravíme. Děkujeme za upozornění.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.