Help for English

BUSINESS 03: Jak napsat anglický životopis

Komentáře k článku: Jak napsat anglický životopis

 

employment to date

pokial mam v zivotopise kolonku employment to date co tam mam napisat ak som doteraz nemala ziadne zamestania ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MC vložený před 13 lety

employment to date

pokial mam v zivotopise kolonku employment to date co tam mam napisat ak som doteraz nemala ziadne zamestania ?

Re: employment to date

Můžete napsat N/A = not applicable (not available)

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat… Podpis se píše dolů jako v českém životopisu? A místo a datum se k tomu píše také? Předem mockrát děkuju.

Můžete, ale myslím, že to není nutné.

prosim, jak byste napsali ochotna pracovat na smeny dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petinovka vložený před 11 lety

prosim, jak byste napsali ochotna pracovat na smeny dekuji

Willing to work shifts.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 11 lety

Willing to work shifts.

dekuji

A ‘duvod proc jsem dala vypoved v soucasnem zamestnani’? zrovna pisu pruvodni dopis :-D

A ‘duvod proc jsem dala vypoved v soucasnem zamestnani’? zrovna pisu pruvodni dopis

the reason why I terminated my current employment (ukonceni pracovniho pomeru) the reason why I gave/handed in my notice to my current employer (podat vypoved)

Neni moc dobre takto vythravat vety z kontextu a chtit jejich preklad, protoze takovy preklad muze byt nespravny.

Chtěl bych se zeptat, jak mohu do CV napsat, že jsem absolvoval bakalářské studium s červeným diplomem. Děkuji

třeba “graduate with honours” (ale nezapomeňte, že systém vzdělání a vše kolem mají v UK i US jiný, takže…)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 10 lety

třeba “graduate with honours” (ale nezapomeňte, že systém vzdělání a vše kolem mají v UK i US jiný, takže…)

Děkuji

Dobrý den, právě si sepisuji CV a mám problém. poradil byste mi jak mám přeložit “SOŠ a gymnázium”? může být “Secondary school and grammar school”? a ještě jeden dotaz: může být “graduated with Cambridge exam PET”, je to správně? Děkuji za odpověď. Marcela

takže jak, jsem z toho jelen:

Master's Degree for teaching German at secondary schools/as a foreign language

Dobrý den, je tu někdo, kdo by mi mohl poradit s životopisem? Budu ráda za každou pomoc.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.