Help for English

Koncové S / 'S (test)

Komentáře k článku: Koncové S / 'S (test)

 

Já jsem si sice přečetla, že tam kde nemá být nic, mám kliknou x, ale stejně jsem ho jednou nedala. Tak jsem přemýšlela nad správnou odpovědí..ale to mi nevadí, i tak 95%. Důležité je stále procvičovat. Co mě ale překvapilo, nevěděla jsem, že mohu zkrátit has got. Mohu takhle zkrátit i have got?
Děkuji za Vaše stránky. Jsem zde denně. Chvíli gramatika, a dlouhé učení nových slovíček s neustálým opakováním – děkuji, že nenaskakuje nápověda (to,co jsem už sama naťukala) a proto si mohu Vaše testy dělat stále dokola.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od elmera vložený před 12 lety

Já jsem si sice přečetla, že tam kde nemá být nic, mám kliknou x, ale stejně jsem ho jednou nedala. Tak jsem přemýšlela nad správnou odpovědí..ale to mi nevadí, i tak 95%. Důležité je stále procvičovat. Co mě ale překvapilo, nevěděla jsem, že mohu zkrátit has got. Mohu takhle zkrátit i have got?
Děkuji za Vaše stránky. Jsem zde denně. Chvíli gramatika, a dlouhé učení nových slovíček s neustálým opakováním – děkuji, že nenaskakuje nápověda (to,co jsem už sama naťukala) a proto si mohu Vaše testy dělat stále dokola.

Re:

I have got = I've got
He has got = He's got

jiný význam bodu 7

Šlo by u bodu č.7 použít „There are three news shops in our street.“ ve smyslu „V naší ulici jsou 3 obchody s novinama“?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od aik vložený před 12 lety

jiný význam bodu 7

Šlo by u bodu č.7 použít „There are three news shops in our street.“ ve smyslu „V naší ulici jsou 3 obchody s novinama“?

Re: jiný význam bodu 7

NEWS nejsou noviny. NEWSPAPER jsou noviny.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re:

I have got = I've got
He has got = He's got

Re: Re:

Děkuji

paráda 100% úspěšnost :-)

Re: dse

hmm, to je za čtyři, s tím se přece nespokojíš ;)

omg ako som mohla dat childrenS?? :oops: :oops: :oops:

85% no čakala som že to bude hrošie :-D :oops:

Tak 90% jsem nečekala. Je to super, ale u mně asi omyl přírody :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petrastenclova vložený před 12 lety

paráda 100% úspěšnost :-)

To né no.!!!

Zdravím chci se zeptat na správnou variantu.

1.Does he speaks English? 2.Does he speak English?

Osobně si myslím, že je správně 1.varianta. Co myslíte? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin95y vložený před 11 lety

Zdravím chci se zeptat na správnou variantu.

1.Does he speaks English? 2.Does he speak English?

Osobně si myslím, že je správně 1.varianta. Co myslíte? :-)

Pozor! Protože s, které se pojí s 3.os.j.č., už máte v pomocném slovesu does, nebude u významového slovesa – nemůžete ho tam mít dvakrát.

he speaks … OK

does he speaks

does he speak … OK

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.