Help for English

BRANDS and LOGOS (quiz #01)

Komentáře k článku: BRANDS and LOGOS (quiz 01)

 

100 percent :D
ANO!!!!!!!!!

wow 50%

No já taky jen 70%. Ale já a značky výrobků – to nejde moc k sobě. Takže celkem ok.

Perfektní test, taky 70%, ale ve značkách jsem se nikdy moc nevyznala, takže to považuju za úspěch a určitě jsem se aspoň zase něco dozvěděla. Uvítám další podobný testík, díky moc.

U poslední otázky mi dost pomohlo logo, kde je jakási amfora, jinak bych měla ještě méně procent – ale o to nejde. Romane, tento seriál se tedy povedl, jsem ráda, že se konečně něco dozvím o známých (a i mně neznámých) značkách. Thanks! :-)

Kdybych ty značky jako Boots, Ribena, SKY, British airways, Marks and Spencer etc neznala, tak asi neprojdu 

Ze všech znám jen BBC a Mark Spencer (to s oblečením co je v každém nákupním centru). Jak moc velkou mají tyhle věci váhu? Co do reálií bych považoval jako důležité historii, politiku, zeměpis apod., ale né značky, které neznám ani české (to by byl zajímavý test:D). Ale neurčuju pravidla zkoušek, takže viz otázka výše… díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 10 lety

Ze všech znám jen BBC a Mark Spencer (to s oblečením co je v každém nákupním centru). Jak moc velkou mají tyhle věci váhu? Co do reálií bych považoval jako důležité historii, politiku, zeměpis apod., ale né značky, které neznám ani české (to by byl zajímavý test:D). Ale neurčuju pravidla zkoušek, takže viz otázka výše… díky

Mohu se zeptat, o jakých zkouškách zde píšete?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 10 lety

Mohu se zeptat, o jakých zkouškách zde píšete?

O céčkových Cambridgských? Předpokládám, že tohle tam není nějak očekáváno jako znalost a je to spíš na naučení, když člověk nemá už do čeho píchnout.?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 10 lety

O céčkových Cambridgských? Předpokládám, že tohle tam není nějak očekáváno jako znalost a je to spíš na naučení, když člověk nemá už do čeho píchnout.?

A on někdo psal, že toto má být v Cambr. zkouškách?
A obecně: v Camb. zkouškách je někde test znalostí reálií?
Opravdu vám nerozumím…

Nicméně do reálií, ať si tento pojem vyložíte, jak chcete, rozhodně nepatří jen zeměpis a historie dané země…

Čímž však nechci říct, že toto musíte jakkoli ovládat, ale věřím, že existují lidé, které zajímá i třeba výčet světově známých firem s informacemi, o jaké firmu se jedná a čím se proslavily…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 10 lety

A on někdo psal, že toto má být v Cambr. zkouškách?
A obecně: v Camb. zkouškách je někde test znalostí reálií?
Opravdu vám nerozumím…

Nicméně do reálií, ať si tento pojem vyložíte, jak chcete, rozhodně nepatří jen zeměpis a historie dané země…

Čímž však nechci říct, že toto musíte jakkoli ovládat, ale věřím, že existují lidé, které zajímá i třeba výčet světově známých firem s informacemi, o jaké firmu se jedná a čím se proslavily…

Nn nepsal, ale očekával jsem to, ale pravda, chybně.:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.