Help for English

Zkoušení slovíček online

Komentáře k článku: Zkoušení slovíček online

 

Super, díky moc. Souhlasím – méně je někdy více – a v tomto případě to rozhodně platí.

Je to dobré, já jsem ale neměla žádný problém se starou verzí. Nechci vypadat jako nevděčnice, ale přeci mám jednu malinkou poznámku. V této nové verzi, oproti té staré, se neukazuje výslovnost. Ta mi chybí. Za Vaše stránky Vám děkuji, moc mi pomáhají.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od elmera vložený před 12 lety

Je to dobré, já jsem ale neměla žádný problém se starou verzí. Nechci vypadat jako nevděčnice, ale přeci mám jednu malinkou poznámku. V této nové verzi, oproti té staré, se neukazuje výslovnost. Ta mi chybí. Za Vaše stránky Vám děkuji, moc mi pomáhají.

tu psanou výslovnost mám na mysli při zkoušení, v článku ji vidím

Dobry den, novy vzhled stranek je super a zkouseni slovice opravdu nesrovnatelne rychlejsi. Chybi mi vsak, oproti stare verzi, jedna drobnost. Vypadla funkce „rychleho zkouseni“ (uz si presne nepamatuju jak se to ve stare verzi jmenovalo), kdy bylo mozne zaskrtnout, ze pokud slovicko vyplnim spravne, uz se znovu nezobrazuje. Bylo to vyborne pri opakovani okruhu slovicek, ktera uz clovek zna a jen si je chce drilem dokonale zafixovat. Bude tato funkce v budoucnu znovu k dispozici? Pripadne je k dispozici i ted, jenom jsem ji nenasel? :-) Kazdopadne vam velice dekuji za tento uzasny web.

Dobrý den,

nikde na stránkách Help For English se mi nepodařilo najít zkoušení slovíček online. Mohl byste mi prosím někdo poradit?

Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Prema vložený před 11 lety

Dobrý den,

nikde na stránkách Help For English se mi nepodařilo najít zkoušení slovíček online. Mohl byste mi prosím někdo poradit?

Děkuji.

Otvorím si Okruhy slovní zásoby – Úvodní stránka / Slovní zásoba / Okruhy slovní zásoby Potom si napr. otvorím hocijakú slovnú zásobu, napr. Slovíčka z filmů a seriálů / The O.C. a nachádza sa to úplne dole pod ENGLISH ME! —Vyzkoušet slovíčka online, ale keď som prihlásený tak sa to nezobrazuje,treba byť odhlásený. Takto to aspoň mne funguje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Otvorím si Okruhy slovní zásoby – Úvodní stránka / Slovní zásoba / Okruhy slovní zásoby Potom si napr. otvorím hocijakú slovnú zásobu, napr. Slovíčka z filmů a seriálů / The O.C. a nachádza sa to úplne dole pod ENGLISH ME! —Vyzkoušet slovíčka online, ale keď som prihlásený tak sa to nezobrazuje,treba byť odhlásený. Takto to aspoň mne funguje.

Vám se nezobrazuje, protože máte předplacené English Me a proč by člověk používal ostříhané zkoušení, když používá plné zkoušení v English Me. Takže uživatelům English me se zobrazuje link na zkoušení přímo v EM, a ostatním se zobrazuje link na zkoušení tady na HFE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Otvorím si Okruhy slovní zásoby – Úvodní stránka / Slovní zásoba / Okruhy slovní zásoby Potom si napr. otvorím hocijakú slovnú zásobu, napr. Slovíčka z filmů a seriálů / The O.C. a nachádza sa to úplne dole pod ENGLISH ME! —Vyzkoušet slovíčka online, ale keď som prihlásený tak sa to nezobrazuje,treba byť odhlásený. Takto to aspoň mne funguje.

Díky, odkaz se mi zobrazil opravdu až po odhlášení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Vám se nezobrazuje, protože máte předplacené English Me a proč by člověk používal ostříhané zkoušení, když používá plné zkoušení v English Me. Takže uživatelům English me se zobrazuje link na zkoušení přímo v EM, a ostatním se zobrazuje link na zkoušení tady na HFE.

Zatím mám jen zkušební verzi a rozhoduji se. Chtěl jsem zjistit, jakým způsobem probíhá on-line zkoušení na HFE.

Dobrý den, nevíte proč se přestal automaticky zpouštět zvuk při zkoušení slovíček? Minulý týden mi to ještě šlo. Nebo je chyba na mém počítači?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.