Help for English

Poem of English

Komentáře k článku: Poem of English

 

Husty…

fakt zajimavy,ale rozbolela me z toho hlava:-)zvlast,kdyz jsem chvilku nedaval pozor a uplne se ztratil…,kazdopadne mate pravdu,fakt nelogicky… :-D
jinak jsem dalsi z rady,kteri tyto stranky chvali…thumbs up
pripojil bych soukromy dotaz:poradil byste mi,jestli je na netu nejaka stranka,ktera by me natrenovala na certifikat ESOL od city and guilds uroven communicator…?na jejich domovske strance maj jen jeden ukazkovy test…tady mate bohuzel jen na fce…
diky

přivodilo mi to deprese:-D, hodně slovíček neznám, případně bych je aspoň blbě vyslovila :oops:

prosím co je foeffer ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eurydika vložený před 17 lety

prosím co je foeffer ?

Re:

Pravděpodobně chybný spelling slova FEOFFER:
www.m-w.com/…n/dictionary?…

Re: Husty…

Přímo testy na tuto zkoušku (kromě ukázkových) asi jen tak online zadarmo nenajdete. Nevím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re:

Pravděpodobně chybný spelling slova FEOFFER:
www.m-w.com/…n/dictionary?…

Re: Re:

díky moc. ale ta básnička, ta mi dává :-) je to děsné. a neodchytila jsem pořád správnou výslovnost billet, a co to vůbec je ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eurydika vložený před 17 lety

Re: Re:

díky moc. ale ta básnička, ta mi dává :-) je to děsné. a neodchytila jsem pořád správnou výslovnost billet, a co to vůbec je ?

Re: Re: Re:

/bilit/ – ubytovna (především pro vojáky)

děkuji :-)
poslouchala jsem to už mockrát a taky si přeložila některá ta podivná slovíčka.

je ve výslovnosti rozdíl mezi sword a sward? nějak to neslyším.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eurydika vložený před 17 lety

je ve výslovnosti rozdíl mezi sword a sward? nějak to neslyším.

Re:

Ano, ve výslovnosti SWORD se nevyslovuje W, ve výslovnosti SWARD ano.

Re: MP3

Odkaz je hned pod nahrávkou, prostě klikněte na něj pravým tlačítkem a zvolte ‚uložit cíl jako…‘

Chudák rodilá mluvčí, divim se že si na tom nezlámala jazyk :-)

Ester Kočičková

Trochu mi to připomína Ester Kočičkovou a její báseň Všech Slov Lávě Sláva… Doporučuji! :-)

Docela dost slov jsem slyšel prvně a v životě je možná už neuslyším.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.