Help for English

Ten Little Indians - Škola hrou

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Škola hrou

 

tak to by pak mělo být ok… jakým způsobem ten kód dáváte a jaká je reakce počítače?

Zkoušela jsem napsat enter 1839 a on mi odpověděl, že je to málo čísel.

to se mi nějak nezdá… bylo to napsané správně? zkuste napsat DIAL 1839 a nebo DIAL ‘1839’

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

to se mi nějak nezdá… bylo to napsané správně? zkuste napsat DIAL 1839 a nebo DIAL ‘1839’

Povedlo se, moc díky.

joooooooo dohrála jsem, ale bez fóra bych to ani omylem nezvládla!! :) ale fakt moc dobrá! Teď jdu hrát i Apache Gold ale to mi moc nejde nemůžu najít nic na nohy (asi boty :-D ) ale prostě je nemám, nevadí :-D Děkuju za super hru!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tessz vložený před 11 lety

joooooooo dohrála jsem, ale bez fóra bych to ani omylem nezvládla!! :) ale fakt moc dobrá! Teď jdu hrát i Apache Gold ale to mi moc nejde nemůžu najít nic na nohy (asi boty :-D ) ale prostě je nemám, nevadí :-D Děkuju za super hru!!!

Mokasiny vyměníte s jedním indiánem za kapradinku.

Ahoj. Prosím, nevíte kde mám vzít svíčku? Jinak super hra. Moc mě baví a až dohraju Ten Little Indians, co nejdříve si stáhnu další hru. Předem děkuju za odpověď. Danča

svíčka je schovaná v koši… ten musíte nejdřív celý vyklopit, myslím. Look into the bin?

Děkuju moc konečně ji mám.

Ještě jeden dotaz. Kde prosím ukrytý orange indian?

v kredenci

Díky. Dohráno. Super hra.

Ahooj :) prosim poradite mi jak se dostanu do zahrady? Zkousela jsem snad vsechno co me napadlo i vyskocit z okna :)) Taky nemuzu vubec najit sirky, jestli jsou nekde v dome.. :) Dekujuu

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Luuccina vložený před 11 lety

Ahooj :) prosim poradite mi jak se dostanu do zahrady? Zkousela jsem snad vsechno co me napadlo i vyskocit z okna :)) Taky nemuzu vubec najit sirky, jestli jsou nekde v dome.. :) Dekujuu

No to jsem ale blbec :D uz jsem na tu zahradu prisla.. staci jenom si to poradne precist kam vsude muze jit, ze jo :D :D Tak diky :) jiank super hra :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Luuccina vložený před 11 lety

No to jsem ale blbec :D uz jsem na tu zahradu prisla.. staci jenom si to poradne precist kam vsude muze jit, ze jo :D :D Tak diky :) jiank super hra :)

Jeeeeheeeeej :D TLI95×145862B

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.