Help for English

Use of English #70c (revision)

Komentáře k článku: Use of English 70c (revision)

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dustbin vložený před 15 lety

Mohl by mi někdo napsat jaký je rozdíl mezi MAKE SURE a ASSURE? Děkuji!

Re:

MAKE SURE – ujistit se, že

ASSURE – zajistit

Chtel bych se zeptat proc je pred PREGNANT ANGELINA JOLIE urcity clen. Chvili jsem googlil a nasel sem pouze A PREGNANT ANGELINA JOLIE (i kdyz ani to moc nechapu :oops: evokuje mi to jako ze by tam tech Angelin mohlo byt vice :? ) No a ja bych tam zadny clen nenapsal. Predem dekuji za trpelivost.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 14 lety

Chtel bych se zeptat proc je pred PREGNANT ANGELINA JOLIE urcity clen. Chvili jsem googlil a nasel sem pouze A PREGNANT ANGELINA JOLIE (i kdyz ani to moc nechapu :oops: evokuje mi to jako ze by tam tech Angelin mohlo byt vice :? ) No a ja bych tam zadny clen nenapsal. Predem dekuji za trpelivost.

Re:

Jakto, THE PREGNANT ANGELINA JOLIE má na googlu cca 2500 hitů.

Samotná ANGELINA samozřejmě čeln mít nebude, když k ní ale přidáme přídavné jméno PREGNANT, je to skutečnost, o které lidi vědí (tedy bylo to v době, kdy je těhotná), proto se před ní přidal určitý člen. Jakoby si vezmete, že Angelina Jolie je sexy, krásná, bohatá, někdy byla taky mladá, jednou bude stará a asi i ošklivá… atd. My si z výčtu vybíráme Angelinu TU TĚHOTNOU.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Jakto, THE PREGNANT ANGELINA JOLIE má na googlu cca 2500 hitů.

Samotná ANGELINA samozřejmě čeln mít nebude, když k ní ale přidáme přídavné jméno PREGNANT, je to skutečnost, o které lidi vědí (tedy bylo to v době, kdy je těhotná), proto se před ní přidal určitý člen. Jakoby si vezmete, že Angelina Jolie je sexy, krásná, bohatá, někdy byla taky mladá, jednou bude stará a asi i ošklivá… atd. My si z výčtu vybíráme Angelinu TU TĚHOTNOU.

Re: Re:

Jsou tedy mozne vsechny tri moznosti?
PREGNANT ANGELINA JOLIE
A PREGNANT ANGELINA JOLIE
THE PREGNANT ANGELINA JOLIE
Je v tom nejaky rozdil nebo zalezi jen na preferencich mluvciho?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 14 lety

Re: Re:

Jsou tedy mozne vsechny tri moznosti?
PREGNANT ANGELINA JOLIE
A PREGNANT ANGELINA JOLIE
THE PREGNANT ANGELINA JOLIE
Je v tom nejaky rozdil nebo zalezi jen na preferencich mluvciho?

Re: Re: Re:

No, záleží asi na tom,jak v které větě. Určitě si dovedu představit použití kterékoliv varianty.

KOnečne 100. ďakujem za super testy.

Joooo snad poprvý za 100%! To fakt umí pozvednout náladu :-D

No jo, rok 2008, Isaac Mendez, Heroes… Kdo by si to nepamatoval. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.