Help for English

Soutěž: Okruhy slovíček v English Me

Komentáře k článku: Soutěž: Okruhy slovíček v English Me

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nikoland vložený před 11 lety

Vďaka obom za rady. Zistila som, že mi funguje aj ALT+39. :)

No já jsem s tím měl kdysi opravdu problém, protože jsem potřeboval psát apostrof rychle a jediný nalezený způsob byl ten přes anglickou klávesnici. To, co říká Marek a ty funguje, ale teprv nyní jsem zjistil, že trik je v tom, že u patkového písma se apostrof nejdřív napíše obráceně a teprv po odpauznutí slova se otočí – proto jsem měl za to, že je to špatná klávesová zkratka. S bezpatkovým písmem to ovšem není vidět. :)

Dufam ze si poradide s duplicitou, kde si vela ludi vyberie popularny okruh slovicok a bude tu vela razy to iste.

Uz mam vytvorenych asi 20 okruhov a napadlo ma, ze ak uvidim zaujimave slovicka u niekoho ineho, ci by sa nedali tieto slovicka nejako /presuvat/ , aby som nemusel pisat to iste. Najidealnejsie by bolo keby som si mohol zaujimavy okruh slovicok skopirovat ku sebe a mazat a pridavat slovicka podla vlastnych potrieb.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od johnm vložený před 11 lety

Dufam ze si poradide s duplicitou, kde si vela ludi vyberie popularny okruh slovicok a bude tu vela razy to iste.

Uz mam vytvorenych asi 20 okruhov a napadlo ma, ze ak uvidim zaujimave slovicka u niekoho ineho, ci by sa nedali tieto slovicka nejako /presuvat/ , aby som nemusel pisat to iste. Najidealnejsie by bolo keby som si mohol zaujimavy okruh slovicok skopirovat ku sebe a mazat a pridavat slovicka podla vlastnych potrieb.

Ale to jde. Když si otevřete nějakou sdílenou lekci, kliknete na ikonku kopie, tím se nakopíruje mezi Vaše lekce. Pak ji už můžete upravovat, jak chcete.

Mate to super urobene, ale mal som na mysli, ze ak si naimportujem napriklad vas okruh slovicok /universe/ a vidim ze uzivatel1 ma okruh /solar system/ a uzivatel2 ma okruh /space exploration/, ci by sa nedali tieto slovicka od uzivatela1 a uzivatela2 okopirovat (naimportovat) typom CTRL+C a CTRL+V a ja by som mal tak jednu komplexnu a ucelenu lekciu podla mojich potrieb.

Aha. Takovou funkci nemáme, zatím. Uvidíme, kdyby o ni byl zájem, můžeme ji připravit. Osobně mi ale přijde lepší spíše připravit možnost zkoušení více lekcí zároveň než vytvářet delší celky. Čím delší lekce, tím je méně praktická na zkoušení. Proto jsou lepší kratší lekce a spíše bych se přikláněl k možnosti vybrat si pro zkoušení dvě či více lekcí zároveň.

To skúšanie viacerých lekcií zároveň je skvelý nápad. Ak sa nejaké slovíčka naučím za istý tematický okruh a časom si ich chcem preopakovať, bolo by fajn spojiť lekcie, nastaviť na “projít slovíčka” a preskúšať sa. Myslím si, žeby to bola užitočná možnosť.;-)

Chcem sa Vás ešte opýtať, ak vytvorím lekciu, v ktorej sú aj neautorizované slovíčka, ale zaslané na autorizáciu, a následne ju dám zdieľať, rozumiem tomu správne, že po autorizácií daných slovíčok sa už automaticky zaradí medzi zdieľané?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nikoland vložený před 11 lety

Chcem sa Vás ešte opýtať, ak vytvorím lekciu, v ktorej sú aj neautorizované slovíčka, ale zaslané na autorizáciu, a následne ju dám zdieľať, rozumiem tomu správne, že po autorizácií daných slovíčok sa už automaticky zaradí medzi zdieľané?

Ano, přesně tak, už ji nemuíte kontrolovat, mezi sdílenými se objeví, až budou slova autorizovaná. Jen pokud by některá autorizovaná nebyla, potom by se musela ručně upravit.

Moc děkuji za prima výhru. Udělala mi radost.

Také moc děkuji ještě tady – veřejně, ne jen v e-mailu. Snad skutečně lekce někomu poslouží: pro začátečníky jsem je dělala hlavně proto, že na ně se obvykle myslí nejméně. Když budou navštěvované, přidám další, jinak se pustím spíš do středně pokročilých:-)

Děkuji i za program, moc se mi líbí a skutečně rozšiřuje mou slovní zásobu – v to jsem skoro nedoufala, nová slovíčka se mi učí mnohem hůř než kdysi na gymplu;-) Pěkný den všem!

Ďakujem aj ja ešte raz. Skvelý program. Super, že s ním stihnem pracovať teraz, posledný rok na strednej, keď sa chystám maturovať na B2 úrovni. Veľmi mi pomáha.:-)

Dakujem za vyhru, moje lekcie boli vytvorene cisto pre mna. Mam radost ak sa hodia lekcie i niekomu dalsiemu a vyhra je prijemny bonus. Robim si lekcie z toho co neviem, a ze toho je :-).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.