Help for English

Ten Little Indians - Škola hrou

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Škola hrou

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

svíčka je schovaná v koši… ten musíte nejdřív celý vyklopit, myslím. Look into the bin?

Když mu řeknu look into the bin, tak řekne, že to nechce dělat, pacholek… :-)

Jak mu mám říct, aby šel po té secret passage, co je za zrcadlem v růžové koupelně?

Už to mám :-) Go through the passage

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 11 lety

Když mu řeknu look into the bin, tak řekne, že to nechce dělat, pacholek… :-)

Řekl jsem mu: Look into the bin and empty it.

Okay, I turn the bin upside down but… nothing happens. The rubbish is
so old and rotten that it doesn't even fall out. I hit the bin a few times but nothing.

Je to koš v kuchyni, nebo jiný?

Ještě jeden dotaz: Můžu někde zjistit, jaké indiány už mám?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 11 lety

Řekl jsem mu: Look into the bin and empty it.

Okay, I turn the bin upside down but… nothing happens. The rubbish is
so old and rotten that it doesn't even fall out. I hit the bin a few times but nothing.

Je to koš v kuchyni, nebo jiný?

Tak už jsem tu svíčku našel, asi jsem ji předtím upustil v modré ložnici… :-)

Dobrý den,
jak se dostanu k sejfu? A je za ním poslední indián?

Sejf je za obrazem v salonku (v obýváku). A jo, je v něm indián.

Díky moc za radu, bez ní (ani bez dalších komentářů zde) bych neměl šanci hru vyřešit. Teď jsem ji dohrál a moc se mi líbila. A teď vzhůru na Apače! :-)

Před pár lety jsem hrála tuto parádní hru a chtěla jsem se k ní vrátit, protože mám v kroužku AJ tři moc šikovné kluky šesťáky, ale stránka nějak zmizela. Zobrazuje se ERROR. Pomůžete mi? Jana Čekelová

Dobrý den,

děkuji, prověřím to. Hra by ale ke stažení měla být na různých stahovacích serverech jako slunecnice.cz, sosej.cz, stahuj.cz apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Dobrý den,

děkuji, prověřím to. Hra by ale ke stažení měla být na různých stahovacích serverech jako slunecnice.cz, sosej.cz, stahuj.cz apod.

Na slunečnici se mi také zobrazuje tato zpráva: We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later. <br/> error 500 až na sosej.cz se mi hru podařilo stáhnout

Zdravím! snad je to tu ještě aktivní 😁 Jak zjistím počet mých indiánků? respektive které již mám? díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jakubjakub vložený před rokem

Zdravím! snad je to tu ještě aktivní 😁 Jak zjistím počet mých indiánků? respektive které již mám? díky

Dobrý den, myslím, že by mělo být možné napsat EXAMINE THE BACKPACK (či BAG) nebo LOOK INTO THE BACKPACK a vypíše to, které indiány už máte. Funguje to?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.