Help for English

Intermediate Tenses #2

Komentáře k článku: Intermediate Tenses 2

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mara313 vložený před 12 lety

otázka č. 6

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Pokiaľ by v otázke č.6 nebolo na konci ‚I think‘ a bolo by teda isté, že koncert začína o 6, mohla by byť potom správna aj možnosť: What time IS THE SHOW STARTING tomorrow??? :-)

Pro začátky a konce představení, odjezdy/příjezdy, otvírací hodiny apod. se používá přítomný prostý čas. Přítomný průběhový by byl, kdybyste mluvila o svých plánech. Tedy že v tolik a tolik JDETE na představení.

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi větami: My brother has worked/has been working in this company since he was 18? Děkuji za odpověď'!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od paajuskaa vložený před 11 lety

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi větami: My brother has worked/has been working in this company since he was 18? Děkuji za odpověď'!

Ziadny. Pri slovesach typu live/work/study atd sa daju pouzit obe verzie a je to v poriadku,

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Adík vložený před 17 lety

No jo, však to byl taky jeden z nejjednodušších testíků :-)

To bych tak netvrdila…pro level Intermediate mi to zas az tak lehke neprijde…btw pro rejpaly, jsem student na levlu upper-intermediate a mela jsem 100%. U nekterych otazek jsem, ale taky musela premyslet…Jen nam davejte cocku, autori…to je dobre…tezce na cvicisti…??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od monikakluzova vložený před 4 lety

To bych tak netvrdila…pro level Intermediate mi to zas az tak lehke neprijde…btw pro rejpaly, jsem student na levlu upper-intermediate a mela jsem 100%. U nekterych otazek jsem, ale taky musela premyslet…Jen nam davejte cocku, autori…to je dobre…tezce na cvicisti…??

Děkujeme za komentář.

INTERMEDIATE znamená, že pokud je student na úrovni INTERMEDIATE, je pro něho tento test vhodný k učení. Nemá pro něho být lehký, ale měl by sloužit k tomu, aby se z něho něco naučil (proto máme ke každé odpovědi vysvětlení). Vůbec to neznamená, že pokud s testem má student problémy, tak ještě na úrovni INTERMEDIATE není.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.