Help for English

Vhodna ucebnice pro firemni vyuku

 

Po rodicovske dovolene se vracim zpet k vyuce ve firme. Zajimalo by me, jake ucebnici davate prednost a proc? Face2face, NEF, popripade nejakou, ktera se venuje vice obchodni aj? O obchodni aj maji zajem pokrocili studenti. Skupinky budou ctyri, v jedne skupine zhruba tri lidi od zacatecniku po pokrociy. Dekuji za Vase nazory:-)

Já mám ráda Business Result. Je pro úrovně elementary až upper-int. Obsahuje slovní zásobu a fráze užitečné pro komunikaci v práci a zároveň neopomíjí gramatiku. Poslechy jsou namluveny rodilými i nerodilými mluvčími, takže studenti musí “trénovat ucho”. Jsou tam témata vhodná i pro mimopracovní život, jako je třeba objednávání zboží. Je vhodnější pro skupinky, protože je tam hodně skupinových úkolů, ale dá se použít i pro 1-to-1.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od wooler vložený před 11 lety

Po rodicovske dovolene se vracim zpet k vyuce ve firme. Zajimalo by me, jake ucebnici davate prednost a proc? Face2face, NEF, popripade nejakou, ktera se venuje vice obchodni aj? O obchodni aj maji zajem pokrocili studenti. Skupinky budou ctyri, v jedne skupine zhruba tri lidi od zacatecniku po pokrociy. Dekuji za Vase nazory:-)

Učebnice by především měla vyhovovat studentům, až pak učiteli. Učitel musí dle potřeb skupiny upravit každou knihu. Záleží na tom, na co tu aj potřebují a jestli se ji budou učit. A za jak dlouho co mají umět.:o) Obecně s nakladatelstvím typu Oxford, Cambridge, Macmillan, Longmann, člověk neudělá chybu. Hodně štěstí a dejte vědět!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 11 lety

Učebnice by především měla vyhovovat studentům, až pak učiteli. Učitel musí dle potřeb skupiny upravit každou knihu. Záleží na tom, na co tu aj potřebují a jestli se ji budou učit. A za jak dlouho co mají umět.:o) Obecně s nakladatelstvím typu Oxford, Cambridge, Macmillan, Longmann, člověk neudělá chybu. Hodně štěstí a dejte vědět!

No prave, ze studenti nechavaji vyber na uciteli…hodiny prizpusobuji vzdy konkretni skupine, nosim spousty vlastnich materialu (at se jedna treba o starsi vytisky novin, letaku, dotazniku dovezenych primo z UK)…ucebnice pro me neni jedinym zdrojem, ze ktereho vyucuji. Jen jsem se zajimala o doporuceni na ucebnici, se kterou jsou spokojeni jak studenti tak lektori:) diky za tipy!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucy12 vložený před 11 lety

Já mám ráda Business Result. Je pro úrovně elementary až upper-int. Obsahuje slovní zásobu a fráze užitečné pro komunikaci v práci a zároveň neopomíjí gramatiku. Poslechy jsou namluveny rodilými i nerodilými mluvčími, takže studenti musí “trénovat ucho”. Jsou tam témata vhodná i pro mimopracovní život, jako je třeba objednávání zboží. Je vhodnější pro skupinky, protože je tam hodně skupinových úkolů, ale dá se použít i pro 1-to-1.

Dekuji za tip, uz jsem si divala na Business Result a vypada zajimave:-). Nemate nahodou jeste nekdo zkusenost s ucebnici In Company?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od wooler vložený před 11 lety

Dekuji za tip, uz jsem si divala na Business Result a vypada zajimave:-). Nemate nahodou jeste nekdo zkusenost s ucebnici In Company?

IN COMPANY používám a jsem z ní nadšen. Obzvláště rád mám úroveň INTERMEDIATE. Zajímavá témata, reálné business případy, dobré diskuse apod.

Akorát úroveň trochu nevychytali myslím. Např. úroveň ELEMENTARY mi přijde pro ELEMENTARY studenty moc těžká… tedy gramatika ne, ta je tam primitivní, ale texty apod. Jinak ale skvělá kniha.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.