Help for English

Jak úspěšně složit zkoušku FCE

Komentáře k článku: Jak úspěšně složit zkoušku FCE

 

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat,jestli u FCE zkoušek hraje podstatnou roli (u mluvící části) přízvuk. Mám americkou výslovnost, nevadí to?
Děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Caroline444 vložený před 11 lety

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat,jestli u FCE zkoušek hraje podstatnou roli (u mluvící části) přízvuk. Mám americkou výslovnost, nevadí to?
Děkuji za odpověď

Ne, nevadí.

Mám podobný dotaz jako ten předchozí, ale váže se na více gramatiku. Od té doby co se učím angličtinu, soustředím se na na tu americkou. Plánuji tento rok CEA a rád bych věděl, zda používání nejen US výslovnosti, ale především amerického spellingu slov, často lišícího se od britského, bude nějak v psací části penalizováno nebo ne. Moc děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Malafa vložený před 11 lety

Mám podobný dotaz jako ten předchozí, ale váže se na více gramatiku. Od té doby co se učím angličtinu, soustředím se na na tu americkou. Plánuji tento rok CEA a rád bych věděl, zda používání nejen US výslovnosti, ale především amerického spellingu slov, často lišícího se od britského, bude nějak v psací části penalizováno nebo ne. Moc děkuji za odpověď.

Urcite to nevadi, je vsak treba byt konzistentni a nemichat AmE a BrE. Za michani uz se body strhavaji.

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat,jestli je velký prohřešek mluvit před komisí takovými těmi americkými,an­glickými slangy typu: " gonna,wanna…" ? Myslím tím konkrétně v mluvené části. Nerada bych tam vpadala jako nějaký vandrák :D Bohužel nedokážu bez těchto zkratek moc plynule mluvit bez rozmýšlení. Děkuju za odpověď.

Ahojky, je tu někdo, kdo se připravuje na zkoušku FCE a rád by si procvičil konverzaci nebo nějaké cvičení?:-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.