Help for English

Jak úspěšně složit zkoušku FCE

Komentáře k článku: Jak úspěšně složit zkoušku FCE

Vyčerpávající! Děkuji

Bude něco podobného i k PET? Na FCE si jetě netroufám :oops:

Jsem rád, že se to zjednodušilo. Oproti úrovni B2 u City and Guilts to bylo znatelně těžší.

Nejvíc mě těší, že vypadla ta nejtěžší část READINGU ( Multiple matching ), protože na hodinu a čtvrt bylo textu možná až moc.

Re:

Něco podobného k PET už na stránkách je.
helpforenglish­.cz/certifika­ty/informace-o-zkousce/c2006122003–i-o-zkousce-pet.html

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel.H vložený před 9 lety

Re:

helpforenglish­.cz/certifika­ty/informace-o-zkousce/c2006122003–i-o-zkousce-pet.html

Re: Re:

Aha díky, to musím omrknout :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel.H vložený před 9 lety

Re:

Re: Re:

To sice ano, ale je tam pouze vypsane, z jakych casti se zkouska sklada. Zde jsou navic i tipy a triky.
Takze taky bych rad uvital clanek o PET :-)

Přípravný kurz na FCE

Zdravím, ráda bych se přihlásila na přípravný kurz za účelem úspěšného absolvování FCE zkoušky, ale po několika hodinovém brouzdání po netu jsem už zoufalá, a proto se obracím sem. Můžete mi prosím někdo poradit, která škola je skutečně kvalitní co do výuky a přípravy na FCE či podobných certifikátů a zároveň sídlí v Praze? Díky moc za pomoc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petra vložený před 9 lety

Přípravný kurz na FCE

Zdravím, ráda bych se přihlásila na přípravný kurz za účelem úspěšného absolvování FCE zkoušky, ale po několika hodinovém brouzdání po netu jsem už zoufalá, a proto se obracím sem. Můžete mi prosím někdo poradit, která škola je skutečně kvalitní co do výuky a přípravy na FCE či podobných certifikátů a zároveň sídlí v Praze? Díky moc za pomoc.

Re: Přípravný kurz na FCE

Použijte prosím diskusní fórum. Tady se těžko dočkáte odpovědi více uživatelů.

11.juna robim FCE I hope I don't screw up

FCE příprava zdarma

Na mém blogu najdete hromadu cvičení a tipů, jak udělat zkoušku fce. Blog najdete pokud dáte fceexam.com

Rozhodně zajímavé a dost nápomocné. Když jsem skládala zkoušku ze španělštiny, přišla mi jednodušší než z angličtiny. No, ale uvidíme…

Díky za info, tak teď ještě aby vše vyšlo, jak má… :-)

Perfektní článek, mám dvě info na doplnění. Písemná část zkoušky se už dá skládat i na počítači, na poslech dostanete sluchátka. A v rámci zkoušky FCE lze získat hodnocení nejen B2, ale i B1 a C1 – podle toho, kolika bodů dosáhnete. Vyčetla jsem to na stránkách Britich Council a i proto jsem se letos rozhodla do toho jít :-) A myslím, že tyhle stránky tedy dost využiju :-)

Dobrý den, kde prosím najdu četbu, o které se zde mluvilo a která je součástí dvou otázek u writing? Nikde to nemůžu najít, děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gomi9 vložený před 6 lety

Dobrý den, kde prosím najdu četbu, o které se zde mluvilo a která je součástí dvou otázek u writing? Nikde to nemůžu najít, děkuji.

Mělo by to být na stránkách Cambridge ESOL… nebo Britské rady u nás.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.