Help for English

Jak úspěšně složit zkoušku FCE

Komentáře k článku: Jak úspěšně složit zkoušku FCE

 

Vyčerpávající! Děkuji

Bude něco podobného i k PET? Na FCE si jetě netroufám :oops:

Jsem rád, že se to zjednodušilo. Oproti úrovni B2 u City and Guilts to bylo znatelně těžší.

Nejvíc mě těší, že vypadla ta nejtěžší část READINGU ( Multiple matching ), protože na hodinu a čtvrt bylo textu možná až moc.

Re:

Něco podobného k PET už na stránkách je.
helpforenglish­.cz/certifika­ty/informace-o-zkousce/c2006122003–i-o-zkousce-pet.html

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel.H vložený před 13 lety

Re:

Něco podobného k PET už na stránkách je.
helpforenglish­.cz/certifika­ty/informace-o-zkousce/c2006122003–i-o-zkousce-pet.html

Re: Re:

Aha díky, to musím omrknout :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel.H vložený před 13 lety

Re:

Něco podobného k PET už na stránkách je.
helpforenglish­.cz/certifika­ty/informace-o-zkousce/c2006122003–i-o-zkousce-pet.html

Re: Re:

To sice ano, ale je tam pouze vypsane, z jakych casti se zkouska sklada. Zde jsou navic i tipy a triky.
Takze taky bych rad uvital clanek o PET :-)

Přípravný kurz na FCE

Zdravím, ráda bych se přihlásila na přípravný kurz za účelem úspěšného absolvování FCE zkoušky, ale po několika hodinovém brouzdání po netu jsem už zoufalá, a proto se obracím sem. Můžete mi prosím někdo poradit, která škola je skutečně kvalitní co do výuky a přípravy na FCE či podobných certifikátů a zároveň sídlí v Praze? Díky moc za pomoc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petra vložený před 13 lety

Přípravný kurz na FCE

Zdravím, ráda bych se přihlásila na přípravný kurz za účelem úspěšného absolvování FCE zkoušky, ale po několika hodinovém brouzdání po netu jsem už zoufalá, a proto se obracím sem. Můžete mi prosím někdo poradit, která škola je skutečně kvalitní co do výuky a přípravy na FCE či podobných certifikátů a zároveň sídlí v Praze? Díky moc za pomoc.

Re: Přípravný kurz na FCE

Použijte prosím diskusní fórum. Tady se těžko dočkáte odpovědi více uživatelů.

11.juna robim FCE I hope I don't screw up

FCE příprava zdarma

Na mém blogu najdete hromadu cvičení a tipů, jak udělat zkoušku fce. Blog najdete pokud dáte fceexam.com

Rozhodně zajímavé a dost nápomocné. Když jsem skládala zkoušku ze španělštiny, přišla mi jednodušší než z angličtiny. No, ale uvidíme…

Díky za info, tak teď ještě aby vše vyšlo, jak má… :-)

Perfektní článek, mám dvě info na doplnění. Písemná část zkoušky se už dá skládat i na počítači, na poslech dostanete sluchátka. A v rámci zkoušky FCE lze získat hodnocení nejen B2, ale i B1 a C1 – podle toho, kolika bodů dosáhnete. Vyčetla jsem to na stránkách Britich Council a i proto jsem se letos rozhodla do toho jít :-) A myslím, že tyhle stránky tedy dost využiju :-)

Dobrý den, kde prosím najdu četbu, o které se zde mluvilo a která je součástí dvou otázek u writing? Nikde to nemůžu najít, děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gomi9 vložený před 11 lety

Dobrý den, kde prosím najdu četbu, o které se zde mluvilo a která je součástí dvou otázek u writing? Nikde to nemůžu najít, děkuji.

Mělo by to být na stránkách Cambridge ESOL… nebo Britské rady u nás.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.