Help for English

Word Manager - záloha

 

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli je možné program Word Manager nějakým způsobem zálohovat, když bych chtěl přeinstalovat operační systém. Když chci přesunout složku, kde mám WM uložený např. na můj externí HDD, tak mi poté to spuštění z přesunuté složky nahraje uložení programu někdy o půl roku zpátky a chybí mi tam spoustu vytvořených lekcí a slovíček. Jde to nějakým způsobem vyřešit? (nechápu, jak je možné, že to zkopíruji a nahraje mi to starší “save”.)

Děkuji za rady

Problém sem vyřešil exportem lekcí. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 11 lety

Problém sem vyřešil exportem lekcí. :-)

Ano, to je jedna možnost, ale kdybyste si chtěl udělat zálohu databáze, tak ji potom lze rozjet pouze za naší asistence. Soubor samotný nejde jednoduše přenášet z počítače do počítače. Kdyby bylo potřeba, dejte vědět.

Tak nevím, mě ta záloha prostým kopírováním funguje… Ale co mi přestalo fungovat, tak tolerování překlepů…a u frází, které jsem si sám vytvořil mi to nebere apostrofy

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.